Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány ismerősöm akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány ismerősöm akit egy éve ismerek, és szeretném randira hívni. Hogyan?

Figyelt kérdés

Egy főiskolára járunk gyakran megyünk együtt haza és szoktunk együtt ebédelni is.

Csak az úgy nem furcsa hogy már egy éve ismerem és hirtelen elhívom randira vagy megkérdezem hogy lenne -e a barátnőm?



2013. febr. 16. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Neeem, nem furcsa. Azért egy év után már ismered annyira, hogy tudd, milyen ember, ez biztosabb, mint mikor egy vadidegent hívsz el, szerintem. Ha már amúgy is csináltok suli után dolgokat együtt, akkor szerintem simán megkérdezheted, hogy lenne -e kedve veled kávézni vagy valami, utána meg moziba menni. Ha megfelelően tálalod, és értelmes a csaj, akkor érteni fogja, hogy az randi.
2013. febr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval akkor egy barátságot akarsz átalakítani kapcsolattá... de ha ő nem érez semmit, akkor tönkreteszed a barátságot is :/

Na mindegy, ha már beleszerelmesedtél, akkor próbálkozz be! :)

Valami szokatlant csinálj, amiből ő is érzi, hogy ez nem a szokásos tali, hanem egy randi!

(Itt főleg a flörtöt, meg az érintéseket kell "erőltetni", azt hiszem :/

De szerintem ne hallgass rám, mert én hülye vagyok ehhez a témához! :))

2013. febr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!