Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány visszautasítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány visszautasítás után lehet biztos abban a férfi, hogy ronda?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés, de jogos. Tudom, hogy mindenkinek más az ízlése, meg egyszer úgyis én leszek valaki számára a tökéletes, meg egyéb sablondumák, de azért érdekel, hogy mégis honnan lehet tudni, hogy rondák vagyunk?

2013. febr. 17. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem vagy ronda, csak még nem találtad meg azt a nőt akinek bejössz
2013. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:
92%
Ha már a kutyád is megijed tőled.
2013. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem csak a külsőd miatta utasíthatnak vissza

de ha te elkönyveled magadban h ronda vagy akkor a világ felé is ezt fogod sugározni és tényleg mindenki számára randa leszel

2013. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Belenézel a tükörbe és meglátod. Ha reális önképed van akkor tudni fogod, hogy beleillesz e a társadalomba, vagy épp rútságod szelektál közülünk.
2013. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én rondának látom magam, de mivel önértékelési zavarom van, így nem bízhatok a saját szememben/agyamban.
2013. febr. 17. 11:57
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
ONNAN HOGY MEGKÉRLEK RÁ, HOGY PRIVÁTBAN KÜLDJ MAGADRÓL KÉPET ÉS NEM VÁLASZOLSZ! AZ MÁR ELÉG ÁRULKODÓ JEL LEHET.
2013. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért kiabálsz? :D
2013. febr. 17. 12:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként általában válaszoltak, akik láttak rólam képet, csak sosem a képpel kapcsolatban, hanem tovább témáztak.
2013. febr. 17. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:

A rondaság csak egy belső érzés. Nézz végig az utcán, figyelj meg egy két embert egy buszon. Elemezd az arcát. Szerinted minden része tökéletes? Mindene szép? Kizárt dolog. El tudod hinni, hogy van párja? Pedig a legtöbb embernek van.


Szerinted azon múlik egy párkapcsolat, hogy ki ronda és ki nem? Ha belül nem vagy kibékülve magaddal, akkor nehezen fogsz párt találni.


Ha másképpen nem megy, ülj le és írd össze a tulajdonságaidat. A rosszakat az egyik oldalra, a jókat a másik oldalra. Több lesz a rossz, először. Koncentrálj a jókra és mondogasd el magadnak ha kell százszor a tükör előtt, hogy: szép kék a szemem, sportosan rövid a hajam, stb. Amilyen vagy. Húzd ki magad és legyél férfi. Járj határozottan, legyen tartásod. Viselkedj felnőttként, légy kedves MINDENKIHEZ. Mosolyogj sokat.


Egymás után fogod kapni az apró dicséreteket a "köszönömtől" a "jaj, de jóképű ez a fiúcska" (öreg néni szájából elhangzó) magasztalásig. Legyél elégedett ezekkel az eredményekkel! Rutinná fog válni a kedvességed. Nem sok idő, talán pár hónap és meg fogod találni azt, akinek te is fogsz tetszeni és számodra is szimpatikus!


Hidd el, hasonló folyamaton mentem át én is, de már boldog házasságban élek!


43/F

2013. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Miért kiabálsz? :D"


Mert a CapsLock beragadt!

2013. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!