Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor már minden férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor már minden férfi csalja a feleségét?

Figyelt kérdés
Inspirációt a kérdésemhez egy itt feltett kérdés adott és az állam esett le..Nyugtassatok meg..kérlek
2013. febr. 16. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Nem szabad általánosítani.
2013. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak,hogy aki egyszer kipróbálta,de szívott miatta az többet nem fogja,van aki soha,van akit ez éltet!
2013. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát hogyne persze, az összes, mind, a szomszéd 70 éves Pista bácsi is csalja a feleségét a falu másik végén lakó Juliska nénivel.
2013. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem nem csal meg engem. Ez megnyugtat téged? :)
2013. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Naná Te vagy a rendes

Minden férfi kö*ög... -.-''


nehogy elhidd már hogy minden pasi ekköra kretén. Én nekem is volt tucatnyi lánnyal dolgom de egyiket sem csaltam meg... ha nem müködött a kapcsolat akkor vlt bennem gerinc odaáltam és megmodntam ezt a höglyeknek is...

2013. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Az ember nem monogám az férfiakban haláluk napjáig müködik a fajfentartás és az életbenmaradás ösztöne az az ösztön ami odajutatta az emberiséget ahol most van..nem létezik el holtomiglan holtodiglan...ennek fényében...
2013. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Én pl sosem csaltam még meg a páromat, de eszembe sem jut még csak flörtölni se másokkal, ha itt van ő nekem ;)

22/f

2013. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze. Ugyanúgy ahogy minden barátnő szeretőt tart a szekrényben.
2013. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!