Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennél jobban szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennél jobban szeretem a páromat. Tudnátok úgy élni? Vagy mihez kezdenétek?

Figyelt kérdés

Szakítottam az életem párjával,mert hülye voltam,DE NAGYON!! Igaz kétségbe is voltam esve. Szakításkor ő teljesen maga alatt volt. Azt mondta,hogy "mindenkinél jobban szeret,és bármit megtenne értem" én akkor már nem akartam segget csinálni a számból gondoltam majd később megbeszéljük (hülyén is hangzott volna,"hogy ja igazából csak poén volt","vagy tudni akartam csak hogy mit is akarsz, na gyere a keblemre"),amúgy is mindkettönknek jól jön most egy kis pihenő. Igen ám azóta eltelt már egypár hét, és ő sem jelentkezett meg én sem.

Tudnátok úgy élni,hogy akit a világon a legjobban szeretsz tudod róla,hogy ő is legalább úgy érez irántad,csak nem lehet a tiéd mert hülyeséget csináltál? Vagy mit tennél ha hasonló helyzetben lennél? Kivi vagyok a tapasztalatokra.


2013. febr. 17. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mi van? viccből szakítottál vele?

ez nagyon gyerekes húzás volt... meg is érdemled hogy szenvedj

2013. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

talán beszélj vele?

gratis

http://www.youtube.com/watch?v=4u98B2Wjkyc

2013. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Én magamat szeretem a legjobban.Nem is tudok élni magam nélkül.
2013. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne bonyolits mar..... semmibe nem telim odaallni ele, es megmondani hogy mivan....

Amugy meg ha mindennel jobban szereted, hogy csinaltal hulyeseget? Eelvegre mindennel...

2013. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira szereted miért szakìtottál vele?? Én a helyedbe megkeresném és beszélnék vele. Az ő helyében viszont nem biztos h szóba állnék veled...
2013. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem láttam semmi más kiutat a kapcsolatból. Nem volt fejlődés. És úgy éreztem,hogy ő már nem szeret, és szakítani akar.
2013. febr. 17. 12:48
 7/10 anonim ***** válasza:
sok párt láttam, aki szakított, aztán újra összejöttek, akár többször is. Cselekedj minél hamarabb!
2013. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha kell keresd, ha nem kell ne keresd. de nehéz...
2013. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"úgy éreztem,hogy ő már nem szeret, és szakítani akar." Ez most komoly? Talán ha megbeszélted volna vele a kétségeidet... És hetek óta egyikötök se kereste a másikat? Nagyon szerethettétek egymást ha igy elengedtétek a másikat:D
2013. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy csak a töltött káposzta finom megmelegítve?

Megtanulhatnád már, hogy a szavaknak súlya van. Ha tényleg ennyire szeret téged, belegondoltál abba, mennyi fájdalmat okozol neki?


Ha szeretsz valakit tudnod kell a büszkeséged elé helyezni az illetőt. Te szakítottál, nyilván azt gondolja, hogy már nem vagy kíváncsi rá, minek keressen?


Kétlem, hogy el tudnám viselni, hogy azért mert barom voltam ÉN, két ember is nagyon rosszul érzi magát.

2013. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!