Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti kilépnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kilépnétek egy párkapcsolatból, ha a párotok már az elején elárasztana titeket a szeretetéhségével? (Tehát kevesebb teret engedne, elhalmozna viszont mindennel cserébe azért, hogy szeressétek).

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 10:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Erre kétféle nőt ismerek.
2013. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
???
2013. jan. 22. 10:54
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem, de tájékoztatnám hogy nekem férfi kell, nem macska.
2013. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Attól függ. Elég nagy szeretéhségem van, úgyhogy ha az a valaki akit várnék, akkor felőlem. Végre valaki nem félvárról venne csak az életbe.

(azért elmehetek a városba sétálni meg vásárolni meg ilyenek egyedül, vagy a barátnőimmel - nincs sok - ha akarok, ugye?)

2013. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én az a típus vagyok, akit ez az elején, mikor még nem volt komoly a kapcsolat olyan szempontból, hogy nem szoktunk még össze, nem mélyültek el az érzések, nem fogadtam még a másikat teljesen a bizalmamba, esetleg még bizonytalan voltam, nagyon elriasztott. Tehát egy kapcsolatba nagyon bele sem kezdtem, ha láttam, hogy ilyen típusú a srác. Mivel érzelmileg én is később nyílok meg, nem zúdítom rá magam azonnal a másikra, nekem is ez volt az igényem.
2013. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Elhalmozna mindennel, hogy szeressétek.


Kivéve szabadsággal és önállósággal.


Aha. Biztos van ilyen nő.

2013. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem. Ha erre lenne szükségem, akkor pont ezt szeretném benne. De ha magamból indulok ki és ilyen fiúval találkoznék, akkor inkább megbeszélném vele, hogy hagyjon nagyobb teret, ha nem képes rá, vagy meg sem próbálja akkor elgondolkoznék azon, hogy kilépjek
2013. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Kérdező


Mit értesz a kevesebb tér hagyáson?

2013. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Azonnal kilépnék.Gyűlölöm ha "rövid pórázon" akar valaki tartani.Meg nekem nem kéne egy ilyen "szeretet qurva",aki ennyire kiny.lja a s.ggem.

21/n

2013. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ezt nem szeretetéhségnek nevezném, hanem önzésnek.

(kevesebb teret engedne, hogy szinte biztos legyen benne, hogy nem csalja meg a lány és nem azért halmozná el mindennel, hogy azzal a lánynak boldogságot okozzon, hanem azért, hogy szeresse) Hatalmas önzés birtoklási vÁggyal párosítve.

2013. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!