Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az, amit még mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az, amit még mindenki elvisel, és nem tart már fárasztónak, ha felhívom? , sms-t küldök neki?

Figyelt kérdés

Szóval van aki már agybajt kap tőle, ha egy nap 1 nél többször felhívom...

És az agyára megyek, ha meglátja a számom...


Egy kapcsolatban, amiben elvileg az ember szereti a másikat, mennyi az, ameddig el lehet menni, hogy felhívjam, vagy sms-t küldjek neki?

Jó, gondolom az, ha felhívom 2 óránként, az már engem is zavarna, de az emberek mennyire szeretnek nyugodtan maradni?



2013. febr. 17. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

naponta 1x bőven elég.


semmiképp ne hívd sokszor.

meg olyat nehogy meglásson hogy tőled van 30 nem fogadott hívás, mert egyből kifut a világból.

2013. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi általában egyszer vagy kétszer beszélünk naponta telefonon, akkor is arról, hogy mikor találkozzunk.

Ha nem tudnánk minden nap találkozni, akkor arra szavaznék, hogy megbeszélünk egy olyan időpontot, mikor mindketten teljesen ráérünk, és kicsit hosszabban tudunk beszélni.


Nagyon szeretjük egymás, kétlem, hogy zavarna, ha óránként felhívna, sőt, de van egy életünk, amit mindkettőnknek élnie kell.

2013. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Naponta 1xer elég bőven, minek zaklatni a másikat feleslegesen.Én sem szeretném az ilyet, a szeretet meg az összetartózás nem arról szól hogy naponta bombázom a másikat smsekkel meg hívásokkal.A másikat hagyni kell élni és a személyes szabadságát tiszteletben kell tartani még akkor is, ha 2 ember együtt él. Én a páromat napközben célirányosan hívom fel ha vmi miatt nagyon muszáj, egyrészt dolgozik, másrészt ráérünk a többiről beszélni otthon.
2013. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A páromat én is hívnám minduntalan, de Ő sem szereti ezt.Pont most állított le, hogy nem kell annyit beszélnünk és nem kell minden nap.Amúgy vidéken dolgozik,aggódom érte, de nem engedi, hogy hívjam.Már tegnap reggel óta Ő sem jelentkezett, hiányzik, de tartom magam.Igaz nehéz megállni, hogy ne hívja, de majd jelentkezik.Nyugi, mással is előfordul az ilyesmi.Ne csüggedj,a pasik nem szeretnek telefonálni.:(
2013. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!