Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő is szeret?

Figyelt kérdés

15/F vagyok.Van egy lány akit szeretek, ő 16 éves.Sokat beszélünk facen illetve egy héten minimum 1x talàlkozunk is.Sokat nevet velem,mikor hazakísèrem puszit is ad.Tudja hogy többet érzek iránta..Mondta már hogy vicces aranyos édes vagyok.Emlékszem volt hogy viccből azt mondtam hogy megbántot és hogy egy puszival kiengesztelhet,kèzen fogot és adott az államra egy puszit..egyszer fészen összevesztünk és feljött valahogy a kettönk közötti kapcsolat,és megmondta hogy ""ezt felesleges volt leírnod mert én még márkot szeretem(régi 20 éves barÁtja)

néha úgy veszem észre hogy nem szeret de sokszor úgy érzem hogy szeret..


Szerintetek szeret vagy van esélyem?


2013. febr. 17. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Bazzd ki a piccsàba
2013. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez most a margitviragos szeret-nemszeret modern, gyk-s valtozata..?
2013. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk kezdeményeznél több esélyed lenne.
2013. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Például hogy kezdeményezzek?
2013. febr. 17. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Elhívod moziba, sétálni. Kezdésnek nem rossz.

Utána ha úgy alakul lekapod (jelezve, hogy többet szeretnél.) Majd vagy pofán vág, és ott hagy. Vagy visszacsókol..:D

2013. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És a lekapást mikor kéne végrehajtani?:D

vagyis érted rámnéz és akkor csókoljam meg vagy pedig mikor sétálunk ide fordítom a fejét és ugy?

2013. febr. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!