Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Több, mint barátság, kevesebb mint szerelem.

Figyelt kérdés
Aki leírja a történetét, tapasztalatát, annak előre is köszönöm!
2013. febr. 17. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom eldönteni a férfival kapcsolatban, de valami ezt súgja.


30+

2013. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, velem volt. Egy ideig barátok voltunk, utána "testvérek" és át alakult szerelemmé mindkettőnk részéről. Sajnos a távolság állt közénk. Sosem fogok mást úgy szeretni, mint őt. :(
2013. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

aha. kísérleteztünk járással, volt kb. 3-4 csók és rájöttem ez nagyon nem...

aztán megmondtam a pasinak, gyötrődött egy hétig és rájött, hogy csak annyira szerelmes akart lenni hogy bármilyen tűrhető női lényre azt hitte volna hogy most szerelmes.

kialakítottunk egy ilyen testvériséget, azóta nagyon jól elvagyunk, az érintés megmaradt a "na menj már te lökött" kategóriában.

azót a srác összejött a barátnőmmel valódi szerelemből és most minden happy, ő se féltékeny, már kezdettől átlátta mi a szitu (hogy ez csak vhogy vmi erőltetett sz@r) :D

2013. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én esetemben barátságként indult, majd elkezdtem többet érezni az illető után. Sajnos fordítva nem volt igaz.


Bár gyötrődött, mert magányos volt ő is, végül inkább a magányt választotta, nem akarta megpróbálni se.


Azóta is tarjuk a kapcsolatot, bár néha kellemetlen a dolog. Bízom benne, hogy idővel én is tudok majd úgy gondolni rá, ahogy ő rám, és megmarad a barátság. A szerelmet pedig sajnos máshol kell keresnem.

2013. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, sajnos...szilveszterkor osszejottem egy sraccal, akivel tartott a kapcsolat 2 hetig és mind2-en ugy ereztuk, hogy ez igy nem jo...ekkor elhataroztuk, hogy baratok maradunk és azota is nem telt ugy el nap, hogy ne gondolnek ra, hogy nem beszelnenk telefonon, vagy facebookon. Ha nincs velem borzasztoan hianyzik, ujra nem jarnek vele, de ha lenne csaja, az nagyon nagyon szarul esne...
2014. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!