Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam osztálytársamba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam osztálytársamba, de. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Belezúgtam osztálytársamba,de ő elutasított azzal, hogy csak barátként szeret. Nem is volt baj, megbeszéltük, barátok maradtunk. (Ez kb. 3 hónapja volt) Az elmúlt 1 hónapban annyira féltékeny lettem, hogy az már beteg dolog. Szeretem őt, én többet akarok mint barátság és most picit kezd úgy állni a dolog, hogy talán ő is. De az e féltékenység...! Mit tehetnék? :/

2013. febr. 15. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld magad visszafogni, mert ez nem jó. Várj türelmesen és akkor majd kialakul valami.
2013. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Hagyd, hogy a dolok magától menjenek és ne eröltes semmit! Csak legyél egy jó barátja és meglátod egyre és egyre jobban hozzád szokik és megszeret téged és egy idő után már 100%-osan szerelmes lessz beléd!!! És egy jó pillanatan megcsókoljátok egymást és onnantól már nincs mire vagy kire féltékeny lenned legfeljebb magadra!
2013. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Próbálom magam megfékezni.
2013. febr. 17. 15:26
 4/15 20001111 válasza:
100%

legalább neked annyit mondott csak hogy:maradjunk barátok.

esetek amiket én láttam (hazudtak hogy a b-met lerázzák:van

barátnőm!a te helyzeted jó ebből lehet valami.

2013. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Vad-Ász ***** válasza:

Én így b-sztam el...

Hagyd a francba.,nincs jó vége ha az osztálytársadba zúgsz bele

:(

):

2013. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

rakj egy kis spermát a táskájába, az mikor szagot kezd engedni, akkor a tudatallattijába beépül, hogy neki kellemes az az emberi, aki termelte és másként fog rád nézni és többet akar majd.

Ez a biológia.

2013. febr. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az tudom hogyha össze is jönne a dolog és szakítanánk az elég szer érzés lenne, hogy minden nap látnánk egymást. (Én ennek ellenére szeretnék vele lenni, nagyon.)

Ennyiből igazad van. De a szerelemmel nem lehet mit kezdeni :(

Elmúlhatna vagy kialakulhatna valami igazán ,mert ez így a legpocsékabb.

2013. febr. 18. 14:59
 8/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég kislányos módszert használ. Listája van ki tetszik neki. 3. vagyok rajta, az első 2 felsőbb éves most végeznek. Gondoltam megosztom :D
2013. febr. 18. 15:05
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezzel a féltékenységgel mit csináljak?! Folyton azon zakatol az agyam, hogyha már beszélget valakivel BIZTOS többet akar... előbb-utóbb a barátságunk (is) rámegy, ha így folytatom :(
2013. febr. 20. 16:21
 10/15 A kérdező kommentje:
F@sza. "Megoldódott" minden dolgom. Egyik legjobb barátom is belezúgott... -.- Hagyjam? Fontosabb a barátságunk mint legcsodásabb lány akit ismerek? :/
2013. márc. 8. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!