Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Mit szólnátok, ha ezt megtudnátok a párotokról?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy több, mint fél éve tartó, harmonikus kapcsolatotok. A srác jól néz ki, ad magára, feltétel nélkül szeret, de a múltjáról nem igazán mesélt eddig. Aztán megtörne a jég, mikor már megbízik bennetek és elmesélné, hogy ~20 éves koráig egy senki volt, úgy nézett ki, mint egy szörny, csúfolták, lenézték, majd megunta, fogta magát, elkezdett edzeni, stílust váltott, bőrproblémáit kezeltette és még az orrát is plasztikáztatta, mert ocsmány volt. Képet is mutatna, hogy nézett ki előtte.


Sokkolna titeket és elmenekülnétek? Nem rólam szól a kérdés, hanem úgy általában.


2013. febr. 17. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
palacsinta
2013. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ebbe mi a gáz????
2013. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Kit érdekelne? Felkeresném azokat, akik bántották, és másnap a híradónak + félórás gyászjelentése lenne
2013. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Becsülném érte, hogy nem beállt a sírók közé, hanem tett annak érdekében, hogy jól érezze magát a bőrébe. Mihelyt ez megtörtént, már párja is lett. Örülj neki, hogy ilyen akarattal rendelkező pasival van dolgod.
2013. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

1-es vagyok:


Bocs ez az Ételek, italok témába akart menni a "Mi a kedvenc ételed?" kérdésre. :D

2013. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
dehogy is,ha szeretem tök mindegy hogy hogy néz ki,ha egyszer csak megcsúnyulna,akkor is szeretném,az meg hogy régen milyen volt abszolút nem befolyásolna,még egy kevésbé komoly kapcsolatban sem
2013. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Seropram


Hallottam már olyanról, hogy mihelyst ezt megtudta a barátnő, otthagyta a srácot, mert nem volt képes együtt élni a tudattal, hogy valamikor régen egy lúzer volt. Tudom, felszínes pics@, kicsit engem is sokkolt a sztori.

2013. febr. 17. 19:20
 8/14 anonim ***** válasza:
5-ös, én felpontoztalak, ez marha jól jött ki! :DDDD
2013. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tisztelném érte, hogy volt benne kitartás, és ki tudott emelkedni. Másrészt nagyon örülnék, hogy megnyílt nekem és bízik bennem.
2013. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
nem az a lényeg , hogy milyen volt , hanem, hogy most milyen!
2013. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!