Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalt a feleségem! Vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalt a feleségem! Vele maradjak csak hogy ne bukjuk a lakást és a kisfiammal lehessek aki 4éves és biztos megszenvedné a válást!?

Figyelt kérdés
11éve vagyunk együtt, abbol 5év házasság. 2éve tudtam meg hogy megcsalt a drágám (talán nem is egyszer!) Van egy 4éves csodálatos kisfiunk, ugyérzem, söt tudom hogy nem tudom megbocsájtani a történteket. Kb 8 honapja külön költöztem, de szörnyen hiányzik a fiam. A feleségem állitja hogy szeret, és hogy én vagyok a mindene, és ö hibázott. De én nem tudom össze egyeztetni, ha szeret miért csalt meg! Mit kellene tennem? HELP!!
2009. szept. 8. 00:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy csak egy "fellángolás" volt...Bár az sem elnéző ok,és nemadhatok tanácsot neked,hisz csak 16 éves "taknyos" vagyok,de azért elmondom amit gondolok.Én tuti beleőrülnék,ha a szüleim elválnának.És a fiadnak valószínüleg szintén rossz.Az nemlehet megtenni,hogy mondjuk néha nálad alszik a fiad,vagy többször van veled?Úgy talán nem annyira rossz.És aztán ha idővel új partnered lesz talán neki is könnyebb lesz felfogni(a fiadnak).Ha viszont úgy érzed,hogy a feleséged visszatudná nyerni a bizalmad,akkor megkéne próbálni helyrehozni,nem?Persze nehéz lehet,de egy próbát megérhet...Olyan úgyse lesz,mint azelőtt,de talán így jobb a fiatoknak is meg nektek is.

Remélem jóra fordulnak a dolgok!



(Bocsi a tegezésért,remélem nemgond:).)

2009. szept. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Adj neki még egy esélyt!
2009. szept. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Aki egyszer félrelépett, az félre fog még1x, ez elég biztos állítás. Ha adsz neki még egy esélyt, akkor ezzel is számolnod kell. A gyerek miatt nem tudom, megéri-e szenvedni, főleg ha később viták, veszekedésekbe torkollanak majd a hétköznapok, megint ő látja kárát. Bíróságra sem érdemes szaladni, 8 hónapos gyereket, nem fognak az anyja mellől elszakítani, még egy jó darabig, pedig ilyen indokkal az oldaladra billenne a mérleg. Tanácsot itt inkább ne várj, olvasd el az érveket és dönts egyedül. Sok sikert!
2009. szept. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy egyszer félre lépett... Az is lehet, hogy csak egyszerüen megijedt attól, hogy egy férfival élje le az életét ezért probára tette magát.

Ismerek egy házaspárt, ahol a férfi lépett félre, mikor kicsi volt még a gyerek. Megbeszélték. Volt sírás, veszekedés, de azóta talán mégjobban megvannak.

Ha nem szeretne már, nem is mondaná neked. Hisz lenne lehetősége más férfial is letelepedni. De téged akar. Probáljátok meg!

A kérdés, hogy te szereted-e?

2009. szept. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Adj neki és magadnak esélyt. Ha másért nem, hát a fiadért.
2009. szept. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Öszintén szólva én nem adnék neki, esélyt.

Tudom magamról hogy nem tudnék megbízni benne. Az meg nem biztos hogy érdeke a gyereknek hogy egy majdnem széteső családnak része legyen ahol veszekedések és bizalmatlanság van. Véleményem szerint akkor már inkább csak 1 szülő nevelje fel mint a gyerek viták központjában maradjon.


Persze te ismered magatokat, szóval az előző tanácsokkal együtt el tudod dönteni hogy melyik áll közelebb hozzád.

2009. szept. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

többrétegű a probléma.


1.

ha vki félrelép egy kapcsolatban, akkor valamit nem kapott meg a párjától.


2.

ha 2 éve történt az eset, akkor miért csak 8 hónapja léptél?


3.

TE szereted még a feleségedet?


4.

csak a gyerek és a lakás miatt nem szabad együtt maradni.ha nincs mag a szeretet, akkor nagyon fagyos lesz a hangulat és a gyerek fogja inni ennek a levét.


ha nincs meg kölcsönösen a szeretet és a bizalom, akkor viszont felesleges agymást nyúzni. ha megvan, akkor bocsájts meg, mert mint fent írtam, nyilván NEM CSAK a feleséged volt a hibás.

2009. szept. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A 04:47-kor ironak! Azért vártam még 2évet mert közben az is kiderült hogy a feleségemnek rosszindulatu daganata van, a két dolog 2 hónap eltéréssel derült ki. Elöször a félrelépés aztán a betegség. Sugár + kemo és két komoly mütét. Ugyhogy nem kimél a sors!
2009. szept. 8. 08:05
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Húú, hát nem könnyű a helyzeted. Nehéz a partvonalról tanácsot osztogatni. Én elhiszem a feleségednek, hogy szeret ő téged, de akkor valami hiányzott a kapcsolatotokból, amit egy másik pasitól viszont megkapott, és belesodródott abba a viszonyba. Mindenképpen át kellene beszélnetek azt az időszakot, hogy mi volt, ami neki hiányzott, amit tőled nem kapott meg. (nagyjából úgy saccolom, hogy akkor volt a kisfiatok két éves, feltételezem, hogy akkor ment vissza dolgozni a feleséged, bekerült a körforgásba, lefogyott, te nem vetted észre, más viszont megdicsérte...) Azért mnodom ezeket, mert anno én is majdnem bekerültem az örvénybe. Mindenki észrevette, hogy lefogytam, hogy kivirultam, hogy csini vagyok, csak a férjem nem mondott semmit. Pedig én tőle szerettem volna hallani. Aztán volt egy krapek, aki addig addig mondogatta amit szerettem volna hallani, hogy majdnem megcsalás lett a vége.

Amikor összeházasodtatok, azt ígértétek egymásnak, hogy jóban rosszban kitartotok egymás mellett. Hát itt az első akadály. Ha úgy döntötök, hogy együtt maradtok, egyszer beszéljétek ki a történteket, vesézzétek ki, amennyire tudjátok, és utána zárjátok el valahová azt az időszakot.

2009. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem kötelességet megbocsátani a megcsalást, ha úgy érzed h nem megy nem megy. Viszont attól még nevelhetitek együtt a gyereket! Én ezt úgy oldanám meg, h azon túl mindenki jár a saját útján, persze diszkréten h a gyereknek ebből ne legyen kára, viszont a szülő is vhol új életet kezdjen. Én nő vagyok, ha megcsalna a párom és már lenne gyerekünk, nem hagynám h szétessen a család, vannak kiskapuk, megoldanám máshogy.
2009. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!