Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Mennyire hatásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyire hatásos nálatok a hallgatás vagy a hanyagolás?

Figyelt kérdés

Szeretném ha a párom végre odafigyelne arra amit mondok és érezné is a súlyát... Sokan mondják hogy hanyagoljam egy kicsit észhez tér.

Tudom hogy szeret, mert ha vele vagyok folyton magához szorít és szeretkezésnél is mindig odafigyel rám. De ha meg nincs velem akkor annyira érzéketlen, fel sem keres mindig nekem kell felkeresnem ha beszélni akarok vele.A programokat is mindig én szervezem, rám hagy mindent... Úgy érzem csak én foglalkozok a kapcsolatunkkal... Valahogy mintha a férfi szerepét én látnám el helyette is...

Szerintetek egy kis visszavonulás ráébresztené?



2013. febr. 17. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennyire tesz rád, nem biztos, h annyira szeret. Am meg, ha engem hanyagolna a nőm, rövid úton vége is lenne a kapcsolatunknak. Bár én a overly manly man típusú embör vok.
2013. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mit takar az hogy túlzottan férfias?

Hogy nem adod be a derekad egy kis hanyagolásra és inkább feladod? Nem mert az aztán tényleg nagyon férfias inkább makacsság a köbön!

Ha szeretsz valakit csak hoz áldozatot az ember és ezt várom a páromtól is. Én eleget áldoztam már... Néha neki sem ártana.

2013. febr. 17. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem válna be.
2013. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg megbeszélni vele?
2013. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!