Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hanyagol a barátom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyagol a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nem is akar találkozni velem. Nem azt mondom hogy ne legyenek barátai, de kicsit fáj, amikor nekik azt mondja 'légyszi gyere át, bármikor jöhetsz!' nekem meg többszörösen egymás után hogy 'bocs, de ma nem jó'.

Szinte őket szinte kérleli, hívja mindenhová nekem pedig könyörögnöm kell, hogy velem töltsön egy délutánt. Aztán meg ő hántolgatja fel, hogy az minden rossz dolog forrása, hogy nem vagyunk eleget együtt...

Még mindkettőnk nagyon fiatal, és eszméletlen ritka a mi korunkba ilyen hosszú kapcsolat (1,5 év). Nemrég próbáltunk szakítani, végül meg kellett állapítanunk hogy nem bírjuk ki egymás nélkül, annak ellenére, hogy sokan tanácsolták a továbblépést.

Nekem szükségem van rá!

De ha erőszakos vagyok azért veszítem el, ha nem akkor azért...és az már egyébként is régen rossz, ha harcolni kell a figyelméért, nem?

Mi lehet a megoldás?



2012. nov. 9. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
beszélj vele erről hoyg bsszon valamit magával. mennyire nagy a távolság köztetek?
2012. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanez volt velem csak nem ilyen hosszú ideig..hát figyelj ha azért szakítotok mert elmondod neki hogy le se szar és hogy neked ez szarul esik(mert mondd el!) akkor soha nem is volt az igazi.:/ Ha azért elveszíted akkor tényleg lépj tovább.:/
2012. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

egy városban lakunk '3 busz' távolságra. én majdnem minden délután szabad vagyok, ő edzésekre jár és üti egymást a napirendünk. ritka alkalmakkor pedig -mikor mindketten szabadok vagyunk (hétvégén)- ahogy írtam; mindig mással szervez programokat.

és tudom, hogy igazi volt, tényleg nagy szerelem. egyáltalán nem értem miért csinálja ezt, hiszen a békülésünk után megígérte hogy amit egy ideje elrontottunk azt ő is igyekszik majd megjavítani...

2012. nov. 9. 23:02
 4/5 Hole Hunter ***** válasza:
Javasolt mégegy barát beszerzése...
2012. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
hát nemértem :S magamból kiindulva én minden szabad percem legszivesebben a barátnőmmel tölteném. mondd meg neki hogy szeretnéd hogy a hétvégén legalább fix fél napot együtt legyeetek, mert hétköznap nem találkoztok normálisan. ha húzza a száját, akkor vagy nem szeret, vagymost olyan lelki állapotban van, de azt szerintem elmondaná
2012. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!