Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 3 gyerekes iskolazatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 3 gyerekes iskolazatlan ismerösöm, egy sovany nö, aki piaciaruskent dolgozott romaniaban aztan kiköltözött skandinaviaba ( en is ott lakom ) es most ö egy dusgazdag vele egykoru, tanult sveddel el, hogyan sikerult neki?

Figyelt kérdés

Az agyanum h interneten prostitualta magat , mivel azelött több gazdag ferfi atment rajta, es mondta h interneten szedte össze öket , egyik butort vett neki, masik mas draga ajandekot mignem raakadt aferjere akivel lakast vetetett maganak, es az atanultember megis felesegjelöltet latott benne, pedig ö nem titkoltan penzert közösult.

Hanyingerem van a ferfiaktol milyen feluletes rohadtak, es csömöröm van az ismerösömtöl es az emberszeretö "nemes" ferjeböl is,akiegy nemiszervet vett felesegul, mit szoltok,? Mitcsinalt ö jol?



2013. febr. 18. 16:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed meg a véleményünk, ha nem figyelsz a tanácsainkra, csak hajtod a magadét?
2013. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Irigy vagy,savanyú a szőlő,ehelyett inkább dolgoznál vagy vállalkozzál,és lesz zséd,ez a nő megcsinálta,biztos benyeli a brét,csinos,nőies,felveszi a minit és kész a pasi meg rommá dughatja napi szinten,és soha ,,nem fáj a feje",hanem bármikor bárhányszor odapászíthat neki,ennyi az egész.

Te meg ne irigykedj,fogdj te is egy ilyen férfit,és teljesíts,hogy megtartson,legyél mindig toppon.De a lényeg magaddal foglalkozz.

2013. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

hallod, szerintem te kövér vagy! Mert mindig kihangsulyozod, hogy az a nő sovány és jol áll rajta minden.


Ismerős az érzés nyugi, mert én bár fiu vagyok, de látom nap mint nap, hogy a jóképü magas srácoknak sokkal könnyebb az élet.

2013. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 NagyD1990 ***** válasza:
Szóval a csajon pénzért cserébe akárki átmehetett, majd kiköltözött Skandináviába, ahol egy gazdag sráccal él együtt... Igen, igazad van. Mi vagyunk a felszínesek.
2013. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Igen, köver vagyok es multkor is felhivott ( en sose keresem, söt kerulöm) es ecsetelte h ö most mindjart felkap egy minit, es megy avsrosba, eszrevettem h direkt csesztet, pedig en sose bantottam egy szoval se, de ö nagyon ramszallt allitolag aggodik ertem, ami nem igaz, igen ö sovany azatipus aki folyton rag, de mindent vastagon kisz@r, tehat szerencses alkat, en nagyon hizekony vagyok es oriasi aldozatokat kene hozzak egy jo alakert , egyelöre ez nekem tul strapas volna
2013. febr. 18. 17:15
 26/29 A kérdező kommentje:
Skandinaviaban kezdte agazdagok vadaszatat, romaniaban nevelte a 3 gyereket, ott is bökezu volt gondolom a nöiessege osztogatasaval, de hat ugye ott nincs gazdag es muvelt finomlelku reteg, amit ö itt tudott megcelozni
2013. febr. 18. 17:19
 27/29 anonim ***** válasza:

Tehát lusta vagy tenni az alakodért,akkor miről beszélgetünk.

Irigy vagy és kész,told le a hátsódat edzőterembe eddzél és diétázz nahát ugye milyen egyszerű?

Persze ez fotelben ülve nem fog menni meg a siker sem.Kelj fel és dologra tegyél magadért,vagy fogadd el.

Könnyebb beverni a somlóit és közbe szép testű gazdag sikeres pasikról álmodozni csak egyik sem fog hozzád bekopogtatni,ha nem teszel érte.

2013. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
a nők könnyen pénzhez tudnak jutni, a punci drága ám, csak nem mindenki adja piacra :)
2013. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

ő azt csinálta jól hogy élt és önző volt és egy k**va.

az hogy neked nem tetszik nem érdekel senkit kb mivel a világ ilyen aki önző buta k**va az ha akar eladja a testét azért hogy pénzt szerezzen és kihasznál egy gazdag embert.

de ez van így múködik a kiválasztódás a sikeres túlél, ő így lett sikeres anyagilag, az pedig hogy te ócsárolod arra vall hogy nem törődtél bele hogy a világ ilyen igazságtalan és az elvekkel nem fogsz megélni.

igen erkölcsileg lehet hogy elítélendő amit tett, nemtudom enm ismerem a teljes sztorit nem is érdekel, de te pedig emberileg lehetsz ez alapján számomra elítélendő mivel ócsárolsz valakit irigységből aki sikeresebb nálad.

őszintén ha te a helyében lettél volna lehet te is azt tetted volna.

és végül akár mennyire hangoztatod a diplomát, tanulatlanságot, attól még ennyi információ alapján te is ugyanolyannak tűnsz nekem mint a szomszéd nő aki ide jár pletykálkodni és elmond valakit mindenféle riherongynak.

énis elítélek dolgokat de attól hogy elítélem még nem biztos hogy én gondolom jól, mivel nem tudom az összefüggéseket mögötte.

2013. szept. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!