Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan kezeli a féltékenysé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan kezeli a féltékenységet? Ki féltékenyebb jobban a Párkapcsolatodban?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha a nő a féltékeny,de mindenkire,még a legjobb barátnőjére is. Lányok miért vagytok féltékenyek? Ki mennyire féltékeny?

2013. febr. 18. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én mindenre féltékeny voltam míg szerettem, de okos nő lévén nem hisztiztem, semmi. Van akiknél még a bizalom alappillér...
2013. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kb egyenlően, így megértjük egymást. :D
2013. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok féltékeny. Esetleg akkor érzem, hogy megmoccan bennem a zöld szemű szörnyeteg:D, ha a barátom olyan társaságba megy, ahol megfordul olyan csaj, akihez volt már köze. De bízom benne, amíg nem ad rá okot, hogy mást gondoljak, azt mondom, soha nem csalna meg.:) Ő meg pláne nem féltékeny típus, ha 15 fiúval mennék egyedüli csajként bulizni, akkor is csak annyit mondana, hogy "Jó szórakozást!":D
2013. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én nem szoktam féltékeny lenni, ha megcsalna, úgy viszlát, nagyot csalódtam, ha nem, akkor minek féltékenynek lenni. tehát egyáltalán minek féltékenynek lenni :D
2013. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én csak akkor vagyok féltékeny, ha van okom rá.

akkor beszélek róla a barátommal.

ha nem tud megnyugtatni és ráadásul többször is féltékennyé tesz, akkor tudom, hamarosan vége lesz. mert én nyugodt párkapcsolatban akarok élni. kétértelmű srácok, meg az aggódás nem kell.

2013. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sosem vagyok féltékeny. A mondás, miszerint a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát, igaz. A párom meg jobb esetben felnőtt nő, aki tudja mit csinál. Én azt vallom, hogy ha féltékenynek kell lennem egy kapcsolatban, akkor azt már megette a fene. Amint kiderül valami turpisság akkor pápá, sohaviszontnemlátásra, hisz utána már csak arra tudnék gondolni, hogy: Mi van ha?

Éééérteeem? :D

2013. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek amiket eddig írtatok,ez rendben is van.De volt olyan hogy rátok volt féltékeny a párotok,vagy máshogy fogalmazok,hogyan kezeled ha féltékeny rád a párod,mit teszel,próbálod-e bizonyítani,hogy nincs miért féltékenynek lennie.Nem tudom értitek-e mire gondolok?
2013. febr. 18. 19:41
 8/15 anonim ***** válasza:
minél jobban bizonygatsz annál jobban féltékenykedni fog.
2013. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kicsit szoktam,de csak akkor,ha egyedül érzem magam.Amúgy meg minek?Ha megcsalna,semmi értelme nem lenne az egész kapcsolatnak.És bizalom nélkül sincs értelme.
2013. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Féltékenység sokszor kéz a kézben jár az önbizalomhiánnyal.Általában ilyen formában csapódik le az,ha nem bízol magadban eléggé!
2013. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!