Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok fiú/lány miért megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú/lány miért megy a külsőségekre?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy nagyon sokan azt nézik,hogy milyen a másik,külseje,hány barátja van,mennyire pénzes.Sok fiú például csakis csinos szexi,lánnyal tud össze jönni még akkor is,ha a lány jellemileg kifogásolható.Az viszont kevésbé érdekel sokakat,hogy milyen a másik jelleme:mennyire hűséges,ragaszkodó,megbízható stb.

Én személy szerint nem tudnék valakivel össze jönni csak azért,mert gazdag,jól néz ki,népszerű stb.Ha mindez mellett fűvel fával megcsal,hazudozik.Nem találom értelmét,de ez csak az én személyes véleményem.


Érdekelnének a kultúrált vélemények! :)



2013. febr. 18. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, és valóban, a szép és csinos lányoknak több esélyük van, de sosem jönnék össze úgy egy ilyen lánnyal hogy a személyisége nem tetszik! Az a baj hogy a külső az első dolog ami alapján ítélni lehet.
2013. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm. Igen-igen sokan a külső alapján ítélnek...
2013. febr. 18. 22:45
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Könyörgöm, az evolúcióról hallottál már?????? De, hogy megkönnyítsem a dolgod. Ha szép a csaj-> áll rendesen a pöcök-> jó szex -> nincs gond a kapcsolattal. De ha rossz a szex veszekszünk stb.
2013. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd szerintem a külső nem egyezik az egyéniséggel. Nem minden jó pasi szemét és nem minden csúnya pasi irtó rendes.


Nekem számít a külső. Nem sokat, de vannak minimális igényeim, amiből nem tudok leadni, mert képtelen leszek vonzódni a pasihoz. Nálam nem ez a nehéz helyzet, igazából ennek a férfiak elég nagy része megfelel, nálam inkább a belsőn van túl magasan a mérce... sokat is vagyok egyedül... de talán egyszer megtalálom, akit keresek... :)

2013. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
"Nem minden jó pasi szemét és nem minden csúnya pasi irtó rendes." Persze,ebben igazad van. :) De sokszor mégis a kettő társul én erre gondolok konkrétan.
2013. febr. 18. 23:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőként is marha nehéz egy igazán jó párkapcsolatot összehozni. Persze, ha van egy aránylag jó külsőd nőként, akkor jelentkező mindig lesz, de ezzel igazából nem mész semmire, ha nincs köztük, akire vágysz.

Persze férfiak gyakran beélik alkalmi kufirccal is, viszont egy intelligens nőnek ennél jóval több kell.


Nem tudnék mit kezdeni egy magát sajnáló, tutyimutyi pasival, aki folyton irigykedik másokra amiért jóképű, izmos, vagy épp mercivel viszi a nőt moziba.

Ezek mind csak komplexusok, amivel ha össze is szedsz egy nőt, nem fogod tudni megtartani, mert menekülni fog.


Ahogy én észrevettem itt nagyon sok kérdező utálja magát, amire ráhúz egy bélyeget: kövér vagyok, alacsony, sovány, szegény akármi.


No énis magyarázhatnék tucatnyi ilyet nőként, pedig vannak jelentkezők, azt mondják szép vagyok, mégis van sok-sok rossz tulajdonságom. Rengeteg. Viszont próbálom elfogadni és nem utálni magam érte. Ebben van a titok nyitja.

Beszélek én persze.. nekem sincs boldog életem egyáltalán, de hiszek benne, hogy egyszer majd lesz. És megtalálhatom azt a férfit, aki igazi lelkitársam lesz. Lehet sokat leszek egyedül, de alkalmi kapcsolat nem kell.

És nem azon fog múlni, hogy egy pasinak nincs sportkocsija, sovány, akármi... magasságra érzékeny vagyok tény 172+, másra már kevésbé.


Nem egy barátnőm van, aki szép, intelligens, okos és szingli.... nem macsókat vadásznak, az a tinilányok dolga. Hanem férfit. Apát a gyerekeiknek és maguknak egy biztos hűséges partnert, aki megérti őket! és ELFOGADJA! Megértés és elfogadás nagyon nagyon fontos egy kapcsolatban.


Igazi férfiből pedig.... marha kevés van.:)

2013. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azért mennek a külsőségekre,mert azt jó mutogatni a haveroknak,barátoknak,felvágnak velük.Nem érdekli őket,h.az illető pl.bunkó,buta stb.nem lehet vele értelmesen beszélni semmiről,max.annak aki vele van. Az "ékszert" szeretik viselni,és nem a "kincs"-et,ami belül van!Úgy értem,hogy ékszer-nek gondolják az illetőt,akivel jó megjelenni,esetleg tetszhet nekik 1 másik kinézetű valaki is, aki ebben az esetben a kincs;de mégis a másikat választják,mert az nem "égő"! Gondolom érted mire gondolok...én is esetleg tetszem olyan pasik-nak,akiknek rengeteget számít a külső,mégse jelenen meg velem sosem,mert "ciki"-nek gondol mások előtt,ami persze baromi megalázó! Én így gondolom ezt!Nekem ezt a "kincs,ékszer" hasonlatot pszichológus mondta,nem én találtam ezt ki!

27/L

2013. febr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló:tetszett amit le írtál és tök igazad van... :)
2013. febr. 19. 20:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen van abban valami amit a 7-es írt.

Ez a fiúkra inkább igaz szokott lenni, mint a lányokra (a mutogatás) Másfelől minden embernek másabbak az elvárásai, minden szempontból, például egy lány gondolhat egyáltalán nem is annyira helyesnek egy fiút, de lehet hogy mégis azért fog vele össze jönni, meg meg maradni mellette, mert bunkó.... mert nem egy ilyen is van! Akkor annak a lánynak az a kincs, ami másnak nem lenne az, tehát hogy kinek melyik fontosabb a "kincs" vagy az "ékszer" még ezen felül is változó hogy kinek mi számít "kincsnek" meg "ékszernek"

Másfelől meg felőlem egy nő lehetne gazdag, csinos, intelligens, jó humorú, megbízható akárki, barátság is létezik a világon, és ha az ember nem érzi azt, hogy igen, semelyik csinos és kedves stb. nő nem tudná kihozni belőlem azt amit érzek ez a lány iránt, akkor nem biztos hogy "erőltetni" kéne egy kapcsolatot csak azért, mert én fiú vagyok, a másik meg lány.... vagy hogy egyáltalán azért, mert hogy legyen kapcsolatom és jól van.... de ez mindenkinek a magándolga, meg az embernek lehet sok normális, csinos, jóképű ismerőse, akikkel tök jól el van meg együtt lóg néha, de egy kapcsolathoz nekem több kéne ennél mint sokaknak.

2013. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A 7.-es válaszoló vagyok! Örülök,hogy tetszett,amit írtam!/Most láttam csak,h.reagáltál rá./

27/L

2013. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!