Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen sok lány, még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sok lány, még a szerény visszahúzódó is hogy csak a külsőségekre bukik?

Figyelt kérdés

Mint itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


A fiúk nem ilyenek, ők mások. A többség legalábbis.


2012. jan. 5. 11:07
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy nem annyira számít a külső csak elenyésző mértékben. aztán belinkelek egy nem ronda pasit, hogy adnának e neki esélyt. Aztán 10 ből lejön hogy 7 nem adna neki esélyt, inkább nem, mert ez nem jó meg az nem jó stb. Minden arcvonásban megtalálják a hibát. Pedig mondom nem csúnya pasit linkeltem be, hogy szaladni kéne máris, hogy hujj de ocsmány szörnyeteg. Szerintem betegek agyilag a lányok hogy ennyire csakis a külső határozza meg, hogy kell-e a pasi vagy sem. Krvra nem elég az átlagos külső nekik, mert rögtön húzzák a szájukat.
2012. jan. 5. 11:18
 2/34 anonim ***** válasza:

Őőő...belinkel egy jó csaj egy képet magáról, a fiúk nem ugyanígy reagálnak?

Csak azért, mert nem vagy jóképű, ne pattogj, hogy a lányok ganék. Amúgy a kérdező fiúnak az öltözködése nem jön be.

2012. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Szerintem a többségnek bejött... sokszor a fiúk írnak lehúzó kommenteket lányként, erre talán már felkészülhettél volna
2012. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Persze, mi mások vagyunk... :S Mindenkinek fontos a külső! Egy szakadt ronda nővel nem megyek el szívesen vacsorázni pl. Na meg szexuálisan se kívánom úgy! Ha valakivel szeretkezem, azt élvezettel csináljam, mivel szex közbe csöppet se számít a belső értékek, így marad az, hogy legyen formás alakja és szép arca
2012. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy a külsőségek MINDENKINEK számítanak valamelyest, hisz kell, hogy külsőleg is vonzódj a párodhoz.
2012. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem erre a pasira értettem, hogy belinkeltem és nem jött be, hanem egy másikra. Erre pont az volt, hogy az ilyen homár gyíkokra tapadnak a lányok akikben a férfiasság legkisebb jele sem felfedezhető, de ez a kommenteken is látszik, azért írtam, hogy egyforma az ízlésük.
2012. jan. 5. 11:22
 7/34 anonim ***** válasza:
90%

bocsi, de szerintem te már sokadszorra linkeled a fenti kérdést. nem? miért vagy ennyire rászállva? amúgy ha ennyire biztos vagy az igazadban miért kérdezed? pedig hazugság amit állítasz. persze a külsőt is figyelem, látom. a képen lévő fiú pedig szimpatikus, vidám, úgy néz ki a kép alapján nem unatkoznék mellette, ez az első benyomásom. akkor meg mi bajom legyen vele? ez csak pár kép..

te meg csak zsörtölődsz. mégis kinek kellene egy haraggal teli zord pasi?

2012. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Mert a lányoknak az a lényeg, h büszkén végigmehessenek a pasival az utcán, és ettől többre becsülje őket a környezetük. Olyankor pedig csak azt látják az emberek a pasasból, h jól néz-e ki, azt nem, h belsőre milyen.
2012. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Ti nem láttok normális párokat sétálgatni az utcán?Esetleg nektek ők fullosak vagy pénzesek?Ha pénzre húzzátok akkor nagyon jól állunk, minden második vagy harmadik ember gazdag ebben az országban.
2012. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

egy képet csak külsőségek alapján lehet megítélni.

nem mondhatjuk h őszinte, bátor, jószívű, kitartó stb.

gondolom ez nálad is így megy. vannak lányok akik tetszenek, ezek közül megismersz párat (pl a belső tulajdonságai közül), lesznek olyanok akik megfelelnek és olyanok akik nem, kiválasztod a legszimpibbet és elkezdetek közelebb és közelebb kerülni egymáshoz.

De a lánynak is van egyfajta értékrendje és ahogy jobban megismer rájön hogy mégsem vagy hozzávaló.

szóval nem hinném hogy mindenki csak a külsőt nézi.

2012. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!