Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne ezt a büdös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt a büdös életben valaha is elfelejteni?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta küszködök ezzel,légyives ne ítéljetek el,hogy nem tudok tovább lépni ezen,eleget szidom magam,de nem megy.

A barátommal lassan két éve vagyunk együtt,tavaj szeptemberben,a szülinapján véletlen megláttam egy beszélgetést a legjobb barátjával,nem is titkolta tőlem,másképp lezárta volna,az állt benne,hogy a barátja kérdezte tőle,mikor b.sznak hármasban,erre a párom-majd ha kur.át fizetünk,persze ezt mind nevetve,azátn az idióta barát még azt mondta -vigyázz nehogy börtönbe kerülj,mert b.szod a kiskorú nőcikét...

Gondolom életem legrosszabb pillanata volt,abban a percben nem tudtam,sírjak,sikítsak vagy mit csináljak,bejött a barátom a szobába,én fal fehér,alig mondtam meg erre ő nagyon meglepődött,hogy tényleg csak vicceltek,és soha nem gondolta volna komolyan,sírni se tudtam,ő nagyon sírt,nem kérte,hogy maradjak vele,csak mondta döntsek,mert az egy rohadt vicc volt.Előttem egy lánnyal volt c 3.évig aki tönkretette,nem csalta meg soha,nagyon visszahúzódó gyerek,ezt még álmomban sem gondoltam volna,nagyon nem tudtam hova tenni magamban,láttam rajta hogy inkább elsüllyedne nagyon bántotta,előtte is mindent megtett értem,utána is,jobbat nem kívánhatnék..De elhiszitek nekem, hogy ezzel együtt élni,nem birom már,mindig felhozom neki,akkor veszekedés a vége,nem tudom mit csináljak már magammal,ne mondjátok hogy ha szeretem akkor el kellett volna ezt felejtsem,borzasztóan szeretem,talán ebben az egyben vagyok a legbiztosabb,de szörnyű rágondolni,nem tudom elfeljteni ez a legnagyobb problémám.Volt valaki ilyen helyzetben?Ne kövezzetek meg,hanem inkább tanácsot kérnek..

18.L 23.F


2013. febr. 18. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Ezen nem kell kiakadni ennél durvább dolgokat is beszélnek a hátad mögött. Teljesen feleslegesen kattogsz ezen.

Hogy lehet véletlenül meglátni egy beszélgetést?

2013. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Nem bízol a párodba, az látható..ha egy vicc volt és látod hogy bántja a dolog, sajnálja, nem akart semmi rosszat, akkor miért vagy így ki?

A tanácsom hogy gyorsan felejtsd el ezt, mert semmi jelentősége..hülye vicc volt, de pasi pasi közt megereszt ilyet.

2013. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

1. soha nem nézz bele a privát levelekbe beszélgetésekbe híváslistákba stb....

2. 2 pasi beszélgetését soha nem vedd komolyan pláne ha a barinőről szól....

3. remélem ez lesz a legnagyobb bajod az életben h a fiúk ökörködnek egy sort....


bocsi de annyira idióta vagy nem tudok már mondani, de a 11 éves lányom is okosabb mint te.....

szánalmas

2013. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 hawkbill ***** válasza:
73%
borzalmas probléma. hogy tudsz ezzel együtt élni hallod... de vegyünk komolyan? ne gúnyoljunk ki? egy ilyen sztori után? ha az én csajom lennél és ezen pörögnél és szítanád a veszekedést, kb a harmadik alkalommal mutatnám merre van az ajtó, amin lehet eltakarodni...
2013. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Lépjél túl ezen, látszik nem tudod még, hogy a fiúk egymás közt nagyon hülyék. Szegény kölök csak teper, hogy jóvátegye te meg folyton piszkálod. Hagyjad már és légy boldog, legközelebb meg ne olvass bele a magán levelezésébe.
2013. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Óóóó, hát tanuld meg, hogy a férfiak férfi társaságba disznók, és hajlamosak elkanászodni, nem is kicsit. :) Nem kell ezen kiakadni, sem megérteni, a pasik egyszerűen ilyenek. Azon versengnek ki tud nagyobb ökörséget összehordani. Tényleg ne idegesítsd fel magad ezen.
2013. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha tovabbra is a fejehez vagod ezt a hulyeseget elobb megunja es otthagy, mint te azt gondolnad. Nojj fel!
2013. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jézusom, hogy lehet ezen ennyire kiakadni? Barátnőmmel ennél tízszer durvábbakat hajigálunk. Még egy átlagos disznó viccnek is gyenge.
2013. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Más hogyha a párom velem viccelne erről velem,nem pedig a barátjával,úgy érzem minden becsület elment arra...de úgylátom csak én érzem magam szörnyűl,és senki másnak nem esne rosszul ez...
2013. febr. 18. 23:44
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát ahogy látom itt csak a barát az aki mindenfélét irogat azt a "fizetünk ku.vát" meg még talán én is elsütném pedig én lány vagyok :D De az hogy a barátja miket ír arról a párod nem tehet. A pasik már csak ilyen módon kommunikálnak. De ha leírod hogy a párod miket írt rólad (hasonlókat) akkor inkább érthető ez a reakció
2013. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!