Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság kihozhatja a veszekedéseket?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal, még soha nem voltunk külön egymástól, max 1 hetet (hazautaztam a szüleimhez,neki dolgoznia kellett), de azt is max 2x. Akkor nem volt gondunk. Most ő külföldre ment dolgozni és már 1 hét után jöttek a gondok, veszekedések. Mindig beszól valamit, ordibál... Nincs olyan nap, h ne vesznénk össze. 1,5 hónapja van kint, azóta nem is láttuk egymást, de 3 hét múlva én is mennék utána és kiköltöznék, csak nekem még rengeteg elintéznivalóm volt/van itthon. Nem voltunk veszekedős fajták sosem. Olyan jól működött mindig a kapcsolatunk, szeretjük egymást és ellaposodva sincs, de most mindig talál vmit amivel belémköthet. Az is nagy baja, h nemigaz h nemtudtam még elintézni mindent amit kell, meddig akarok még várni, menjek már kifelé hozzá, haladjak az intézkedésekkel.. Na de mind ezt ordibálva, pedig életében 2x emelte fel rám a hangját, akkor is azért mert elfogyott a kávé és nem tudott inni reggel :) Nem vacilálok azon h menjek utána v sem, mert szeretem nagyon, de én még dolgoztam és nem volt időm mindenre. Csak szerintetek ezt a távolság, meg a hiányérzet hozza ki belőle, vagy ennyire megváltozott vna már 1 hét alatt?
2013. febr. 19. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Hidd el, ezt a távolság, és egymás hiánya okozza. Nálunk is volt olyan, hogy pl. 2 hétig nem tudtunk találkozni, csak telefonon meg neten beszélni, a második hét végén már összevesztünk minden kis sz.ron (na nem olyan szinten, hogy a szakítás szóba jöjjön, de érted:)), de ha tudunk rendszeresen találkozni, minden szép és jó.:D Szerintem legyél türelmes, amikor utánamész, úgyis helyrerázódik a dolog.:)
2013. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!