Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban (15F) aki nekem első látásra bejött.

Többször megsimogatott (úgymond:D) meg mellém is ült már 2x is. Viszont rám nézni sosem szokott így a szemezés se megy.

Beszélgetni beszélgetünk többet is. Tök jó fej meg minden. Elmondjam neki hogy nekem tetszik? Vagy ki kéne mutatnom valahogy

És én tetszem neki?

Lehet hogy egyikünk se mondja el mit érez... Szerintetek én elmondjam?



2013. febr. 19. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
mondd
2013. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De az a baj, hogy nem merem :(

Mivan ha elmondja mindenkinek, vagy én nem is tetszem neki?

Valahogy máshogy kéne kimutatni:/

Bár bátor lennék de nem merem. És ha én tetszem neki akkor ő sem meri szerintem :DD

De nem tudom h tetszem -e neki :(

2013. febr. 19. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz bele a gytyádba, mit látsz ott? Férfi vagy? Akkor tegyél egy próbát
2013. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
mondd el neki! vagy ha az nagyon nem megy, akkor próbáld meg jobban kimutatni, és nézd meg hogy reagál:)
2013. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De hogy mutassam ki? :)

Elmondani azért nem akarom mert ha nem jövök be neki elég ciki lesz :P

Kicsit rizikós, de mégis hogy mutassam ki?

2013. febr. 19. 17:55
 6/7 anonim válasza:
Nekem is így volt. Én inkább kimutattam, hogy szeretem és aztán észrevette, hogy szeretem(ő is szeret engem :) ) és utána ment mint a karikacsapás :) már 2 hónapja vagyunk együtt
2013. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, az nem érdekel. Ide nem írni kell, hogy veled mi volt, hanem ha tudsz válaszolni
2013. febr. 20. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!