Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik és csak nemtudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy több mint egy évig jártunk és annó ő lépett le ez kb 4 éve volt... 1 hónapja összejöttünk vagy is csak azt hittem egy szenvedélyes északa után. Mikor mondtam neki hogy lehetne komolyabb is köztünk elmondta hogy házas de már válni készül és van neki egy fél éves fia... Nos hát elküldtem őt hogy ennyi... de azóta sem adta fel és jó belementem hogy maradjunk barátok aztán meglátjuk hogy alakul. A lány nekem nagyon bejön vonzó minden és hát volt egy komolyabb beszélgetésünk és elmondta hogy régen csak a kalandot kereste de már nem hanem vki olyat aki elfogadja őket... Eléggé kezdeményező mert ő hívott el moziba a hétvégén.. Szivem szerint igen összejönnék vele csak én még nemnagyon szeretnék gyereket majd csak késöbb...

Mi a véleményetek? Kinek milye tapasztalata volt ilyen helyzetben? Mindketten 22 évesek vagyunk és én melózok ő persze nem...


2013. febr. 19. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csúnyán fog hangzani, de csak a pénzed kell neki. Kicsit megingott alatta a talaj és nő lévén egy gyerekkel a hátán biztonságot keres.

Ez exek meg nem véletlen exek. Lehet, hogy érez irántad vmilyen kötődést, de az inkább csak ösztönös és nem szeretet :(

2013. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!