Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helo lanyok ti mijen eljegyzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helo lanyok ti mijen eljegyzesi gyurut szeretnetek kapni?

Figyelt kérdés
nem sokara a baratnom szuletesnapja lesz es szeretnem meg kerni a kezet . es nem tudom hogy mijen gyurut vegyek neki . ebben szeretnem a segitsegeteket kerni

2013. febr. 19. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Az eljegyzési gyűrűn általában van egy kis kövecske. (De nem gyémántra gondolok)
2013. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Y alakút
2013. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Semmilyet, mert abból házasság lesz egy idő után, ami általában sztriptíztáncos/prostis legénybúcsúval jár. Inkább nem mennék férjhez.
2013. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nézz itt szét:

[link]

Vagy a neten még sok ilyen van.

2013. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyat ami melle mellekelnek egy helyesirasi keziszotarat
2013. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De olyant, amiben ékezetek is vannak!
2013. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs de nem tudok ekezetes betuket irni...
2013. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a megoldás tetszik ami az amerikai filmekben van. Az eljegyzési azaz kisebb-nagyobb köves gyűrűt együtt hordják a bal kézen a karika gyűrűvel. Természetesen nem vágyok gyémántra, elég ha csak hasonlít. Mondjuk a cirkónia az jó, jól bírja a gyűrődést.


Még sosem próbáltam ilyen gyűrűket, szóval kép alapján nekem ezek jönnek be..


[link]


[link]


karika:

[link]


[link]


Ők a legszebbek, nekem. De csak, hogy érzékeltessem, hogy nem csak a gyémántos tiffany gyűrű a jó.. ha nem telik majd fehéraranyra (aranyat nem szeretem, ezüst meg megszürkül) akkor nemesacél gyűrűvel is teljesen jól ellennék, a lényeg, hogy szép legyen és adja vissza az alap elképzelésemet egy kicsit.


És a legnagyobb poén az az egészben - már így gyűrűfronton, hogy a bijou brigitte-ben van háromezerpárszáz forintért 'barátsággyűrű' ami csak egy szimpla karikagyűrű csak 2 részre van osztva az egész kör alul csiszolt, felül fényes, vagy fordítva ki hogy nézi, nem is az a lényeg... csodás! Lehet, hogy giccses, de ami először eszembe jutott róla, hogy ott a kétféleképp csiszolt anyag a nő és a férfi, egy közös egységet képeznek, és mivel a gyűrű kerek így végtelen. A végtelen szerelem és összetartozás jelképe nekem.


Én mondjuk magunkat ismerve annak örülnék a legjobban, ha együtt vennénk meg a gyűrűket. Hogy romantikus legyen a lánykérés kérjen meg valami 'játék'gyűrűvel. :)

2013. febr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Z alakút és mellé egy helyesírási szótárat,amit majd elküldök neked.
2013. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat , sokat segitett . és kösyönöm a helzesirás tanfolyam felajánlásokat , de nem szorulok rájuk . amikor irtam a kerdést angol nzelven volot a bilenytyüyetem :)))
2013. febr. 20. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!