Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha nincs barátotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nincs barátotok, de nagyon szeretnétek már valakit, a barátnőtök pedig lelkesen mesél nektek az épp kialakuló vagy meglévő kapcsolatáról, az milyen érzés?

Figyelt kérdés

Örültök a boldogságának, vagy ettől még rosszabbul érzitek magatokat hogy nektek meg nincs párotok?

Vagy fordított helyzetben mennyire mesélnétek egy új srácról vagy a párotokról a barátnőtöknek?


2013. febr. 10. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem hiányzik nekem egy fiú sem :) Örülök annak, hogy a barátnőmnek kialakulóban valami :) Persze ha olyan érzésem van, hogy magányos vagyok, akkor tettetem, hogy örülök, de szomorkodom belül.
2013. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem esik rosszul, ha a barátnőm mesél, hisz én is örülök neki, ha ő boldog. De ritkán van, amikor rossz kedvem van, és nincs kedvem hallgatni, hogy xy milyen cuki sütit sütött neki, akkor megmondom neki.

Szerintem ő is örülne, ha nekem lenne barátom, és mesélnék neki róla.

2013. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg lényegtelen neked, h nekem hogy esik, ha neked ez szar érzés, akkor finoman jelezd a barátnődnek, mond, annyit, h bárcsak én is erről beszélhetnék már neked...te is jobban fogod magad érezni, meg talán ő is veszi a lapot
2013. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a nap 24 órájában ezt hallgatom, mindig egy barátnőm újabb és újabb párkapcsolatait, én nem irigylem, mert olyan fiúkat akikkel járni szokott, bármikor találhatnék.
2013. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én most nem tudom eldönteni mennyire "avassam be" őket..mert ahogy az első válaszoló is írta, én is azt gyanítom, hogy csak tettetnék hogy örülnek, közben meg sajnálnám ha nem esne nekik jól. Ha kérdeznek persze arra válaszoltam, de magamtól nem tudom hogy felhozzam-e. De az se megoldás, ha nem mondok el nekik semmit, mert akkor meg azért haragudnának..:)
2013. febr. 10. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!