Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életemben volt már kb alsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben volt már kb alsó hangon 100 barátnőm de egyikben sem találtam meg az igazit! Velem van a hiba vagy a lányokban?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha nem érzed hogy lehetne valami akkor minek jössz össze velük?meg ha ennyi nő nem volt jó akkor nem gondolod hogy túl magasak az elvárásaid?
2013. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

az az alsóhangon 100 kb 6-8...

de hantázz csak:D

2013. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kizárt a 100! Még a fele sem lehet igaz.
2013. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
valahogy már vártalak titeket :) valóban most már hülyeség volt itt kérdezni mert elsőre azoknak akik szinte alig találnak barátnőt és még nem volt nekik hihetetlenül hangzik , azt nem tagadom hogy elég jó képű vagyok és könnyen találok ( nem nagyképűség hisz nem ismer senki kinek vágjak fel ? )
2013. febr. 19. 22:25
 15/17 anonim ***** válasza:

"valóban most már hülyeség volt itt kérdezni mert elsőre azoknak akik szinte alig találnak barátnőt és még nem volt nekik hihetetlenül hangzik , azt nem tagadom hogy elég jó képű vagyok és könnyen találok"


Akkor minek kérdezted meg?


2. Mindenki azt ír magáról amit akar.

Ha én azt írnám magamról, hogy rohadtul gazdag és befolyásos vagyok akkor elhiszed? :D

2013. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szép munka, gratulálok, csak így tovább! :D Végre látom hogy mentálisan tiszta férfiak is járnak ide, nem csak a depressziósak!
2013. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
15 ös persze hogy elhiszem , ez az oldal azért van hogy őszinte legyél és őszinték legyenek a kérdésid
2013. febr. 19. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!