Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rövid ideig jártam egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid ideig jártam egy sráccal, majd picit később visszament exéhez velem viszont csak szexet akar, kiben van a hiba?

Figyelt kérdés
Azt mondta exe biztosabb pont mert ő biztos nem megy félre de folyamatosan írogatni akar nekem mellette és velem összejárni néha szexelni...az exe teljesen szerelmes a srácba, közös kép kint stb, nekem meg úgy beszél a csajról hogy az is az ő hülyesége hogy kiteszi a képet.. Úgy érzem bennem van a hiba hogy csak szexre tudtam megfogni és ez még sosem fordult elő velem... Csak értelmes válaszokat, tanácsokat várok, kritika nem érdekel !

2013. jan. 28. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Az exe aki igazából nem ex egy szerelmes naív pics@, a srác egy gerinctelen f@sz, te meg egy kis könnyen kapható pics@ vagy akit kihasználnak. Ebből a hármasból max a srácnak van esze(magához való).
2013. jan. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő akármikor félrejárhat dugni de egy nő meg hordjon erényövet? Na az ilyet elzavarnám a francba !

"Azt mondta exe biztosabb pont mert ő biztos nem megy félre"

Ezzel most finoman leribancozott?

Ha más nem, ekkor küldtem volna el az anyjába.

Nem benned van a hiba, van egy ilyen típus aki csak dugni akar, szerintem az a csaj sem lesz boldog mellette, mert ezek alapján őt is csalni fogja rendesen, vér nem válik vízzé.

Ez a fajta keresni szokott egy birkát aki bele van zúgva még akkor is ha lese sz@rja a lányt, csak arra jó neki hogy mossa a sz@ros gatyáját, meg főzzön valaki.

Kerüld el az ilyet.

2013. jan. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
* első durván de helyesebben leírta amire én is gondoltam, sajnos ez a helyzet, vannak ilyenek sajnos akik kihasználják a másikat minden szív nélkül.
2013. jan. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

már miért használná ki?

vagy a kérdezőt le kell kötözni,hogy meg tudja dugni?

a válasz meg az-ha két azonos kaliberű csajról van szó-hogy a régi már be van járatva,jobban ismeri,bevált,működik is,ezért felesleges lecserélni.

2013. jan. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Fúj, de UNDORÍTÓ ez a srác. Sajnos volt szerencsém egy viszonylag hasonlóhoz. Az ilyenek gerinctelen kis férgek. Az ilyen alázással keltenek "hatalmat", mert máshogy nem tudnak. Most gondolj bele... Ő épp mocskosul viselkedik, de ti (te + a másik csaj) mit csináltok? A barátnője kétségbeesetten próbálja fenntartani a dúló láwot, képeket pakolászik ki, közben a "kapcsolata" már messziről bűzlik, olyan szinten rohad, te pedig azon kattogsz, hogy miért csak szexre kellesz neki, és biztos benned van a hiba, hogy ŐFELSÉGE nem igényel tőled többet, és még r*bancnak is minősít burkoltan.

Nagy gratula mindkettőtöknek! :D

Legyen már legalább neked eszed (reméljük, hogy a másik csajnak is megjön valamikor az esze), és sz*rd le!

Az ilyen p*cs megérdemelné, hogy örökre egyedül maradjon!!!


Sry az indulatos válaszért, de érzékeny ez a téma. Kérlek szépen, legyen eszed, és ne magadat hibáztasd azért, mert a másik féreg! :)

2013. jan. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen agyalsz? Hagyd a francba. Egy ilyen srác kell neked, aki 1) Simán félredug 2)Bevallja, hogy csak erre vagy jó neki???


Nem éri meg az energiát, anyukám!

2013. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolón kívűl köszönöm az értelmes válaszokat !! Azóta elküldtem a fenébe és békén hagy, én pedig megnyugodtam :)
2013. jan. 29. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként az elsőnek van igaza, azon felül hogy nem kéne téged le pics@zni :)

Az a legfontosabb hogy az a csaj tényleg nem az exe, csak neked adja ezt be, a másik csaj nem tud rólad, se senki másról.

Neki az a célja hogy szépen csendben mindenkit kihasználjon, de persze őt mindenki szeresse és hozzá mindenki hű legyen.

Jól tetted.

2es voltam.

2013. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!