Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valakinek nárcisztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek nárcisztikus személyiségű párja?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla? Tapasztalat? Működött a kapcsolat vagy vége lett?

2013. febr. 19. 22:37
1 2
 1/11 honnantudjam válasza:
46%
Ja, jártam Dr. House-sal.
2013. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt és vége lett. Senkinek nem kívánom. Tapasztalatnak jó volt, de remélem többet nem kell átélnem. Kiabálások, mindenért más a hibás, ő tud mindent a legjobban....stb.
2013. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszú volt, de többet sem. Francokat működik. N
2013. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A második hozzászóló esete velem is megtörtént! Isten ments az ilyenektől...
2013. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem sok jövőt lehet jósolni az ilyen kapcsolatoknak...
2013. febr. 19. 22:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre van egy fura sztorim. Nagyon szerelmes voltam egy fiúba, akivel másfél évig voltunk együtt. Gyakran leszólt engem, míg ő magát a tökélynek hitte. Sokszor jött azzal, hogy ezzel csak segíteni akar, és tényleg azt hittem hogy csak hülyéskedik, valójában nem akar megbántani.

Na történt, hogy egy fiú kifigyelt engem, és fel akarta venni velem a kapcsolatot facebookon. Mint kiderült, tévedésből (elfelejtett váltani az ablakok között amikor üzenetet írt nekem) a páromnak is elküldte az üzenetet, hogy tetszem neki, és szeretne megismerni.

Nálam annyiban lezárult a történet hogy közöltem a fiúval, van pasim mint azt látja, szeretem, így bocsánatot kért és annyi.

Viszont a pasim meg volt őrülve, hogy jajj zaklatják őt a homoszexuálisok, nemtehet róla, nem semmi férfi ő stbstb.

Közöltem vele hogy az üzenet nekem jött, de az nem ért el az agyáig, csak az, hogy ő rá még az ellentétes neműek is kiakarják vetni a hálójukat, komolyan meg se hallott engem, hanem odáig volt hogy tényleg mindenki őt akarja.

Na többet nem is akartam látni a srácot, még ma is egy beképzelt, öntelt balek!

2013. febr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
na meg én is balek voltam hogy jártam vele! Mégegyszer ilyet ne!!
2013. febr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt és soha többet nem szeretnék ilyet. Egyébként nem volt egy jó pasi, de többet nézegette magát a tükörben, mint én. Minden este odaállt a tükör elé és pózolgatott.

Mindenkit leszólt, de saját magára valami félistenként tekintett, aki tökéletes, ráadásul volt, hogy másoknak gúnyneveket is adott 21 éves fejjel... (pedig se külsőre, se belsőre nem volt ő sem tökéletes).

Ha hibázott egyáltalán nem tudta beismerni és elfogadni, pl. mikor megbukott a záróvizsgáján, elkezdett hápogni, hogy biztosan a titkárnő elkavarta az ő papírját és ezért írták, hogy nulla pontos lett a feladata, mert ő igenis jól tudta azt a feladatot... Persze kiderült, hogy félistenke mégsem tudta és valóban nulla pontos lett az a feladat.

2013. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az exemnek volt.

egy darabig működött a kapcsolat, aztán amikor már nem akkor szakítottunk.

2013. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A nárcisztikus személyiség eléggé elviselhetetlen. Nekem sajnos az apám ilyen, szóval nemigen tudom kikerülni. A legjobb megoldás levegőnek nézni az ilyen embert ugyanis bármit mondasz, azt ellened fordítja, önnön tökéletességén kívül semmit nem lát. Az empátia teljességgel hiányzik az ilyen típusú emberből és észre sem veszi, hogy másokat megbánt a viselkedésével és a szavaival.

Párkapcsolat az ilyen emberrel kizárt, hogy működjön, max egy nagyon birkatürelmű ember tud megmaradni mellette, miközben szenved.

A nárcisztikus ember a környezetére lealacsonyító hatással van, kisebbségi komplexust és gerjeszt, a környezete biztosan alul fogja értékelni magát (ezt sajnos magamon tapasztalom). A legjobb nagy ívben elkerülni.

2013. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!