Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éljem túl? Nem bírom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl? Nem bírom, változni akarok, de nem megy.

Figyelt kérdés
Màr 4 hònapja szakìtott velem a baràtnőm.Pròbálom elfelejteni, de bármit csinálok rá gondolok, sőt minden este ròla àlmodok. Szànalmasnak tartom magam. Tovàbb akarok lépni de nem megy. Pròbàltam csajozni, de elvesztettem bennük a hitem.Màr nem érdekel annyira a problémàja egy lànynak mint rég...Nem is nyìlok meg senkinek. Mindig arra gondolok hogy 1személynek megnyiltam, imàdtam és tessék...minek? Azt mondta szeret és ùgy tűnt örökké tart de 1év utàn csak annyit mondott elmùlt a szerelem...Most ezek utàn nem hiszem hogy van olyan hogy örökké. De akkor meg felesleges is kezdeni vkivel...Mikor mùlik el ez bennem? Várom még mindig hàtha visszajön.De szànalmas ìgy gondolkozni...Mit tegyek?Szeretném ha az életem ùjra boldog lenne.De most nem làtom semmiben a boldogsàgot.. 21/F
2012. dec. 2. 01:51
 1/3 lila nyuszi ***** válasza:
100%

Fúhh, ugyanebből a helyzetből mondom, hogy csináld azt ami jól esik. Ne erőltesd a tovább lépést, mert csak rosszabb lesz. Ennek természetesen kell jönnie. Hosszú folyamat. Kösd le magad, hogy ne legyen felesleges energia benned. Ha gondolod szívesen beszélgetek veled.


21/l

2012. dec. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ez kemény ügy.

engem a folyamatos dugás hozott ki ebből a helyzetből.

fél évig meg voltam makonyulva,aztán lementem egy szórakozóhelyre,ahol azonnal felcsípett egy csaj.

amint benyúltam a bugyijába,tudtam,hogy van remény,és igen,ez az ami kell nekem igazán.

szóval ne lelki szemeteskedj,meg vakerálj,hanem dugd a nőket.

10-15 után csak bejön egy olyan is,akit nem csak 1x akarsz és méltó a figyelmedre.


ez a megnyílás meg?

egyedül születtél,egyedül halsz meg,magadban és a családodban bízhatsz.

a többi ember csak idegen.

2012. dec. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ne erőltesd! Majd ha úgy érzed, hogy túl vagy rajta, akkor elkezdesz nyitni csajok felé, addig meg úgysem lesz semmi komoly, mert nem vagy rá kész, nem vagy hozzá jelenleg elég nyitott. Ugyanígy éreztem a két éves kapcsolatom után, pedig végül én mondtam ki, hogy legyen vége! Hogy egyszerűen nincs energiám egy kapcsolathoz, sem kedvem! Minek, ha úgy is vége lesz? Nincs kedvem megnyílni, mert úgysem akarok semmi komolyat... 9 hónapomba telt, mire tovább tudtam 100%-osan lépni!
2012. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!