Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy férfival a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy férfival a társkeresőn.1hét után már lefeküdtünk. Nagyon jól éreztük magunkat. Mindketten komoly kapcsolatot szerettünk volna. Igérte ma is hív, de még smst sem küldött. Lehet csak kalandot keresett? Amit megkapott.

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 19:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresők többnyire a "szexpartnert keresek"-ről szól!!

Ritka az olyan h vki ott megleli az igazit..nagyon ritka..

2009. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Keserű leckék ezek, de sajnos úgy igaz, ahogy mondják: a saját kárán tanul az ember.

Fel a fejjel és máskor tessék jobban meggondolni mihez kezdesz egy hét "ismeretség" után.

2009. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha lemerült a kártyája?:P
2009. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

akkor leszek egyszem ellenpélda...

chates ismerkedés,még aznap tali,rá pár napra megint tali,fel hozzám,volt minden ami lehetett...

másnap egy hetes elfoglaltságom lett,amiről nem tudtam előtte,eltüntem 2 napra ugy hogy teló nélkül,száma meg telefonomban volt csak...elég lerázós szöveg...

DE mégse...ennek több mint 2 éve,azota is együtt...

22/L

2009. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Társkereső lényege, sokat levelezz az illetővel.

Legalább egy hónapot. Így jobban megismered, hisz lehet, hogy különböző dolgokat ír és akkor már le is bukott.


Sajnos, szerintem már te is tudod a választ. De fogd fel úgy, hogy ez nagyon megtanított a további lépéseidre.

2009. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A 21:34-es vagyok. A társkeresés nagyon elterjedt, még az én időmben lenézték azokat akik ott ismerkedtek. De én sok kedves barátot találtam ott. Szóval van még kivétel:)
2009. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!