Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak, hogy egy éjszakás/alkalmi szex összejárogatásból kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag 0.
2013. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50-50 vagy lesz belőle vagy nem..
2013. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit tisztáztatok előtte/utána.
2013. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
kevés
2013. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Még nem feküdtem le vele.Ugyanis én többet akarnék tőle,tehát nem csak szexet.Ő hozta fel nekem ezt az egy éjszakás dolgot.Az az igazság,h még sosem volt ilyen egy éjszakás kapcsolatom.
2013. febr. 20. 16:42
 6/17 anonim ***** válasza:
A lehetőség benne van, a barátnőmnek négy olyan kapcsolata volt, ami egyéjszakásnak indult, aztán hónapok, évek lettek belőlük. Sosem lehet tudni...
2013. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Van rá esély, de nem sok.

Esetetekben inkább kevesebb, mint több. Az ilyen laza kapcsolatokban ugyanis pont az a fajta lazaság jó, ami nálatok esélytelen, hiszen szerelmes vagy belé.

Nálatok valószínűleg az lenne, hogy szexeltek, ő levágja hogy te szerelmes vagy (már ha még nem tudja), aztán vagy eldob, vagy megdug még néhányszor. Kapcsolatot nem fog akarni, mert gyengének fog látni - egyébként joggal -, ha belemész egy ilyen megalázó helyzetbe.

2013. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Előttem szóló jól mondja, legyen tartásod.
2013. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem is akartam belemenni a csak szex kapcsolatba.Mert ez nekem megalázó,kicsit.Nem tudja,h szeretem őt.Nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatának,és most nem is akar komoly kapcsolatot,ezt mondta.
2013. febr. 20. 17:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Megteheted, hogy elmondod neki az érzéseidet, vagy hallgatsz és megtartod szimpla ismerősnek és majd kiderül, hogy mi lesz később. Valóban nem valószínű, hogy most le akarná kötni magát.
2013. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!