Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merges lesz vagy segit? Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Eddig titkoltam a pasim elol hogy terhes vagyok.Most jarok a 4-5 honapban.Viszont most mar meglatszik a hasamon.Folyamatosan jartam orvoshoz.A szuleim tudjak.Ha elmondom nagyan merges lesz?

Hogy jelentsem be?


Vedekeztunk mindig de ugy latszik lyukas volt az ovszer.

en 18 o 19



2013. febr. 20. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha már feltetted ezt a kérdést, akkor gondolom nem fog repesni az örömtől.
2013. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy mondjam el neki?
2013. febr. 20. 17:27
 3/12 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:
Ezzel jó nagy szart kavartál kislány...Az apjának réges régen tudnia kellene a dologról. Tudni illik joga van hozzá...Sajnos ezt nagyon sok nő elfelejti.
2013. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt a lehető legegyszerűbben és gyorsabban!

Leülsz vele és szépen elmondod hogy eddig nem mertél szólni vagy azt ami miatt nem szóltál neki.Az viszont biztos hogy nem lesz boldog,mert az ő megkérdezése nélkül döntötted el hogy megtartod,és így bizony nagyon esélyes hogy egyedül is fogod felnevelni!

Egyébként miért nem mondtad el neki?

2013. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Szerintem feltem.Nem a legnyugisabb ember es feltem hogy nagyon mergeslesz es bajt csinal.
2013. febr. 20. 17:39
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Isten óvjon meg egy ilyen nőtől mindenkit, hogy a rákos k*rva életbe lehet eltitkolni az apa elől, hogy terhes vagy? Szóba nem állnék többet veled!
2013. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma este meg beszelem vele
2013. febr. 20. 20:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Na mit mondott?

Gondolom nem volt elragadtatva!

2013. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem orult.De nem csinalt ramazulit.Azt mondta hogy mivel o az apja egyutt fogunk lakni es felneveljuk.Mast nem tehetunk.
2013. febr. 20. 22:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon nagy szerencséd van,és valószínű baromira szeret is!Ezt nem sokan vállalnák be így hogy eltitkolták előle az egyik legfontosabb dolgot az életében.

Reméljük így is lesz és mellettetek marad,és nem fog lelépni egy idő után.

2013. febr. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!