Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom a pasimmal a szexet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a pasimmal a szexet, de sokszor megbántott. Elegem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Idegbeteg vagyok ha csak rá nézek. Viszont letépném róla az össze ruháját.

Agyontudnám verni ha néha megszólal. De imádom a hangját.

Megőrülök mikor nincs velem, hogy kivel hogy érezheti magát. Színte minden nap sírok, elegem van. Talán jobb lenne ha nem is lenne mellettem. Mert tudom nem változna semmit.


2013. febr. 20. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tehát szexuálisan vonzódsz hozzá, amúgy meg gyűlölöd. mit keresel még mellette?
2013. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert félek, ha elmennék megbánnám.
2013. febr. 20. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarul:titeket csak a szex tart össze.Porig alázott,és Te mégis őrülten vonzódsz Hozzá,kívánod,ugyanolyan férfinak látod,mint az elején.Forr Benned a düh és a tehetetlen keserűség,mert nem akarsz a bábja lenni,és mégis Hozzá láncol valami megmagyarázhatatlan érzés.Szerelmes vagy,Ő meg palira vesz.Most szállj ki,míg nem késő!
2013. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓóóóó ugyan ezen vagyok túl, ma lett vége!:) de azért még egy szex jó lenne...:S :D:D:D:D
2013. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
minél tovább maradsz vele, annál nehezebb lesz szakítani vele. hidd el, jobban jársz, ha most kiszállsz. lehet hogy hamarosan találsz valakit aki nála is jobb. vagy ha nem, akkor se bánd, egy nő sem érdemli h kihasználják, hülyének nézzék és megalázzák. légy erős és merj lépni!
2013. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez furcsa. Ha engem megbánt valaki, de úgy igazán, akkor semmi kedvem nincs vele szexelni, egyszerűen úgy megundorodok tőle, ahogy van.
2013. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!