Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a pasimmal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a pasimmal? Nagyon megbántott!

Figyelt kérdés
A haverom azt mondta hogy 1x mentek a pasimmal valahova és azt mondta neki a pasim hogy a haverommal jobban érzi magát mint velem:( és én ezt nem értem ha olyan rossz velem akkor miért nem szakít?És most nem tudom meg beszélni a pasimmal mert a haverom azt mondta hogy ne mondjam el neki hogy ő elmondta
2011. júl. 24. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
lehet h b*zi
2011. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Beszéld csak meg vele. A pasid haverja meg menjen a halál náthás f a sz á r a.
2011. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehethogy a haverja egy strici és fizetett a barátodnak 3 csajt. az azért mégis csak jobb mint egy. vagy pedig zsici tudósnak van igaza.
2011. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem csak egy szó nélkül dobd a csávót. hogyha ő buzulni akar akkor hát ez van, de te emiatt ne parázz. van még hetero hal a tengerben. gondolom am úgy értette, hogy felszabadultabb és jobban tud hülyülni...vagy csak kérdezz rá, hogy mi a véleményed a haveromról?? jóban vagytok? meg ilyenek...én a hejedben utánajárnék a dolognak.;-DD
2011. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bejössz a barátod haverjának és szétakarja b@szni a kapcsolatotokat!
2011. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a haverod lány vagy fiú?

és te?

így könnyebb lenne válaszolni :)

2011. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy ilyenért szakítani akarsz? Lehet, hogy benned is van baj (ezt mindenféle rossz indulat nélkül mondom). A többiek pedig milyen jogon b*zizzák a másik srácot? Nem lehet, hogy csak egyszerűen jobban eltelik vele az idő, jobban szórakoznak, normálisan, mint két barát? Lehet, hogy a csajjal unatkozik. Beszéljétek meg, üljetek le. Nevetséges lenne ezért szakítani vagy durcáskodni.
2011. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
22:15 bocs, de énis ezt irtam koppintós. xDD
2011. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!