Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne megpróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megpróbálni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány az osztályban akivel elég jó barátságban vagyunk, sajnos csak az marad mivel van barátja. Viszont néha azt veszem észre,hogy bámul engem, amikor odanézzek elfordul mosolyogva és látszik rajta, hogy elpirul. Amikor éppen kimegyek büfébe odajön a nyakamba ugrik, vagy éppen átölel. Én is nagyon szeretem, nagyon közel került hozzám, és hát el szeretném hívni randizni, csak nem tudom biztosan hogy tényleg be jövök-e neki, rákérdezni nem akarok. Így lenne értelme elhívni hogy van barátja? Vagy esetleg várjak még?

17f



2013. febr. 21. 07:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van barátja nem a legjobb ötlet elhívni randizni. Szerintem várj még.
2013. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!