Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban egy távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban egy távkapcsolatnak milyen esélyei vannak?

Figyelt kérdés
Bécsben lakok, szerintetek érdemes belekezdeni egy távkapcsolatba és abban bízni, hogy a nő, majd később ide költözik hozzám vagy jobban járok ha keresek egy másikat itt helyben? Nyitott kapcsoltba nem akarok belemenni, de úgy érzem féltékeny lennék és ez megmérgezné a dolgot, sőt ez a nő akivel elképzeltem még nálam is féltékenyebb típus. Alig tudnánk találkozni havonta egyszer-kétszer ezt nagyon kevésnek találom, sajnos olyan munkám van, hogy mostanában nem tudok több időre elmenni innen és mivel ő tanul még csak hétvégén tudnánk megoldani. Ja és még kocsim sincs jelenleg, bár talán ez lenne a legkisebb probléma. Én semmiképpen nem akarok Magyarországra költözni, mert elegem volt már abból ami ott folyik.

2013. febr. 21. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat akkor működik, ha a felek kapcsolatban álltak egymással legalább 1 évig de valamiért megnőtt a távolság, ami csak átmeneti állapot.


Eleve távkapcsolatba belekezdeni szerintem nem érdemes.

2013. febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm is így volt, de 2 hónap után kiköltözött. Kint többet lehet keresni, így szerintem ismerkedhetsz nyugodtan "hazai" nőkkel is, lehet kimenne hozzád. De az is lehet, hogy néha ő megy ki, néha te jössz haza.
2013. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne zárkozz el a távkapcsolat elöl probáljátok meg tapasztalatbol mondom meglehet oldani:)
2013. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A második hozzászólás szimpatikusabb, egyébként nyáron tudna kiköltözni. :)
2013. febr. 21. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem működik a távkapcsolat nem kell előtte ahhoz bizonyos évet együtt lenni... Csak meg kell tanulni együtt élni a másik hiányával. És azon lenni hogy minél hamarabb össze jöjjön hogy össze költözzetek és együtt legyetek.
2013. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán működhet egy távkapcsolat.
2013. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindazoknak akik írtak.
2013. febr. 21. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!