Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálad mi a leggázabb és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálad mi a leggázabb és a legcukibb becenév?

Figyelt kérdés
Akár veled kapcsolatosan, akár másra vonatkozólag.

2013. febr. 21. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagybátyám monogramja HP, ezért kacsának hívják! xD
2013. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Leggázabb "becenév" amiket másokra használok - tudtunkon kívül - kisg*ci, büdös cigány, féreg, koszos aljanép, prolik, "in...tööö...li...ge...nösö ember", barom, plebsz, ripacs, prosztó... És a többi.
2013. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyünyő.
2013. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Hát én fiú vagyok és cuki lányokat szoktam megszólítani.


Azt utálom ha valaki galambomnak,kedvesemnek,rózsámnak szólítja a barátnőjét ilyen 25 év alatt.


Ahogy én szoktam szólítani a kis barátnőim és ami szerintem aranyos az a Cicuu, kisNévbaba (KisDiusbaba)

Nekem ez a kettő

2013. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Mér most jobb egy rühes macskáról meg kisbabáról elnevezni őket?


Ennél még a galambozás is jobb... Igaz nem sokkal.


Szerintem meg mindenki megérdemelne egy "egyedi" becenevet, ami nem mainstream vagy idegesítő internetszlengre utal...

2013. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!