Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Igénylitek még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Igénylitek még a fútól az udvarias előzékeny magatartást, vagy ez konzervatív a számotokra?

Figyelt kérdés

Most igazából nem a tinikre gondoltam, hanem a 22-25 éves korúakra. Sajnos az a tapasztalatom, hogy a hagyományos udvarlás, az első randin való udvarias viselkedés valahogy a háttérbe szorult. Nem segíti le, vagy fel a kabátom, nem tolja a széket alám, amikor meghívott egy elegánsabb étterembe vacsorázni, egy szál virágot sem hozott a találkozásunkra, stb.

Ez már csak hiú ábránd?



2013. febr. 17. 17:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Nekem igenis számít, és én igénylem/igényelném!! :)


22N

2013. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez hiú ábránd. Ez oda-vissza megy. Egy pasit kinevetett egy lány mert nem volt udvarias, elmodnta a haveorknak azok meg berezeltek hogy uristen de ciki lehetett.

Vagy: A lány túl romantikus akart lenni a pasi meg bunko és elhajtotta a lányt. A lányelemsétle a baártnöinek ök kiaakdtak és ök is ugy áltltak a pasikhoz.

És igy terjedt el ez a fajta igénytelenség.

Számorma az ilyen fentmeltiett értékek fontosak még. De izlések és pofonok. majd egyszer lesz olyan lány aki értékeli. pedig én sem vagyok romantikus csak tudom mi az illem. :)

2013. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Én igénylem az ilyesmit, szerintem valamilyen szinten közelebb is hozza az embereket egymáshoz.


Az meg már milyen gáz, hogy a gyk nem ismeri azt a kulcsszót, hogy előzékenység... :/


25L

2013. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

En 18 eves vagyok. Azert ha nem baj akkor valaszolok.

IIgen en is igenylem de sajna ezt mar nem sok pasitol kapjuk meg

2013. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Igazából én az első randin szoktam lemérni, hogy milyen is a pasi. Összeállítottam az észrevételeimet, és nagyon is figyelem, hogy miként viselkedik a kiszemelte.

Ezek szerint:

Nem engeded előre az ajtóban, nem hoz semmit a randira: még ha nem is teszem szóvá, akkor is garantáltan zavar.

Egyeseket olyannyira, hogy az első randi egyben az utolsó is lesz. Fontos tehát, hogy az első pillanattól fogva elővedd a gáláns énedet és maximálisan odafigyelj az illemre.

Ha lesegíted a kabátját, vagy kinyitod előtte a kocsiajtót, úgy fogja magát érezni, mint egy igazi hercegnő, szemben, ha udvariatlan vagy, csak elmegy a kedve a találkozásoktól.

Nem adsz borravalót a pincérnek, mert szerinted túlságosan is mogorva volt? Leszólod a menüt, mert túl kicsi az adag?

Ha folyton kicsinyeskedsz és elégedetlenkedsz, akkor garantáltan elveszed a kedvem a randizástól, már csak azért is, mert valószínűleg te voltál az, aki éttermet választott.

Nem mindenkinek vastag a pénztárcája, de remélhetőleg nem is szeretnél magadnak olyan barátnőt, akinek ez a mércéje.

Éppen ezért nem kell, hogy szíved választottját olyan étterembe vidd vacsorázni, aminek az árait képtelen vagy megfizetni, hiszen ha úgy kaparod össze az aprót, borravalóra pedig nem is jut, akkor az cseppet sem lesz lenyűgöző.

Inkább vidd el egy olcsóbb, de jó minőségű és bejáratott étterembe, ahol nem okoz problémát az, hogy desszertet is egyetek, vagy egy finom bort is választhassatok a vacsora mellé.

Egy nő sem kíváncsi arra egy romantikus randevún, hány partnered volt korábban, vagy, hogy az exed mekkora lúzer, amiért elveszített téged.

A nagyképűség önmagán túl csak akkor lehet lelombozóbb, ha megspékeled azzal a keserűséggel is, amit még mindig az előző szerelmed iránt érzel.

Sokkal jobb, ha a lány beszélgetés során, a felmerülő témák kapcsán jön rá, hogy milyen fantasztikus pasi vagy, mintha a szemébe vágnád a kész tényeket.

Nem tetszik a munkahelyed, utálod a nővéredet és kiakaszt, ahogy az étteremben az emberek felöltöztek?

Az első randin sokkal jobb, ha magadban tartod ezeket a borúlátó véleményeket, ugyanis egyáltalán nem fognak vonzónak mutatni.

Ha mindig csak a negatív tényezőket helyezed előtérbe ahelyett, hogy próbálnál a jó dolgokra koncentrálni, akkor az egész lényed ezt fogja sugározni.

Ha ez a tulajdonság kivetül az életedre, akkor nyilvánvalóan a kapcsolatodat is befolyásolja, ami már alapban rossz beugró minden nő szemszögéből.

A nőket vonzza a férfiasság, a határozott vélemény és az összeszedett elképzelés.

Ez persze nem egyenlő a kompromisszumkészség hiányával, illetve azzal, hogy konok módon nem vagy hajlandó megismerkedni a másik nézőponttal, de az tény, hogy sokkal jobban jársz a határozottsággal, mintha minden ráhagynál a kiszemeltre.

A nőknek sokkal gyakrabban van szükségük támogatásra és iránymutatásra, mint azt gondolnád, éppen ezért, ha a saját életedet sem tudod igazgatni, akkor nyilván másét sem leszel képes segíteni. Ez lejön a lánynak, és nem egy jó pont a fiúnak.

Mindenáron haza akarod kísérni és ragaszkodsz hozzá, hogy a követező randi helyszíne biztosítsa a közelebbi ismerkedés lehetőségét?

Még ha valójában a lány is ezt akarja, akkor is fennáll az esélye, hogy leráz, amiért túlságosan rámenős vagy.

Ha csak a bugyit akarod ledumálni róla, akkor értéktelennek, szexuális tárgynak fogja érezni magát, rossz esetben pedig elkezd félni tőled, hiszen annyi szörnyűséget hallani mostanában az erőszakról és a zaklatástól.

Persze éreztetned kell, hogy vonzódsz hozzá és alig bírod türtőztetni magad, de ugyanakkor arról is biztosítanod kell, hogy képes vagy várni rá.

Egy randin se mutass teljesen más képet, mint ami valójában jellemző rád, de feltétlenül ügyelj rá, hogy figyelmes, udvarias és igazán férfias legyél! Ha ezek a tulajdonságok összhangban vannak a természeteddel, akkor egész biztos, hogy meggyőzöd a a lányt.

2013. febr. 17. 17:54
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Én igénylem/igényelném. Szeretem, amikor egy férfi udvariasan viselkedik velem. Így látom, hogy figyel rám, tisztel stb. Úgy gondolom, hogy egy igazi férfi ad erre és nem foglalkozik mások véleményével (mert napjainkban már lassan cikiség, ha egy férfi udvarias egy nővel....szánalmas).
2013. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A kommentemben leírtam, hogy nekem mik az elvárásaim egy fiútól az első randin. Van benne olyan, amit cikinek éreztek, Mit a lányok, és mit a fiúk?
2013. febr. 17. 18:00
 8/28 anonim ***** válasza:
Én is szeretem ha egy fiú udvarias velem, akkor eleve nagyobb eséllyel indul.
2013. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem nevezném cikinek, csak nem értek egyet azzal, hogy a fiú hozzon valamit 1. randira. Nem sértődök meg azon, ha üres kézzel jön, mert ha pl. hoz egy szál rózsát, aztán valamiért teljesen kiábrándulok belőle, akkor sajnálom kidobni, kiszárítani és megtartani viszont nem szeretném.

Ha már kicsit komolyabbra fordul a dolog, akkor ez teljesen ok, de első, második randira semmiképp.

(3.)

2013. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Na végigolvastam... Ahhoz jó ez a kis lista, hogy feszengve próbáld betartani vagy betartatni a randin. De hát te tudod, csak ne híreszteld a többi lánynak könyörgöm:D
2013. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!