Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » én rontottam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én rontottam el?

Figyelt kérdés
van egy fiú akit szejetek meg ő is (kezd) meg szeretni............. csak hogy pár hete amikor nagyon fel huzott mindenfélét ki abáltam hozzá...... elég rosszakat pedig nagyon szeretem :S de anyira idegesitő most már ott tartunk hogy mindjár járni fogunk de még is mint ha az ordibálás után meg változott volna valami:( nyiltabb lett és kedvesebb is ami nála rohadt ritka hogy hozhatnám jóvá ? hogy ordibáltam vele ?

2013. jan. 25. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérjél tőle őszintén bocsánatot.
2013. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sosem fogom megerteni a noket. okkal,de altalaban ok nelkul, vagy rohejes szarsagon kicsapjatok a hisztiket es ragaszkodtok az igazatokhoz.kepesek vagytok nagyon bedurvulni es kiabrandito erossegi szintre atlepni. de persze szeretitek,szerelmesek vagytok a fiuba,feltek hogy elveszititek,de megis csinaljatok. hat en basszus,ha valakit mindennel jobban szeretek,akkor feltem ot es igyekszem a tolem telhetot megtenni hogy ne taszitsam el magamtol. masszoval elnezem hibait, toleralok nem csapom ki a hisztiket sokmindenen. azert is van aztan az hogy a nonek van igaza,mert a ferfi inkabb ramondja. es nem azert mert papucs,hanem kezdemenyezi a beket mielott kitorne a vilaghaboru(az esetek nagy tobbsegeben). bar ez nemis olyan meglepo, ha azt vesszuk ferfi logikusan gondolkodik, noknel meg biologiailag ott van a bonyolult biokemia ami teljesen ertelmetlenne teszi az indulatos gondolkodasuk nagyja reszet.

egyszeru hasonlaton felvazolva: langol a tuz, a no pedig elotte,egyik kezevel fat rak a tuzre hogy egjen,masik kezeben porolto es oltja a tuzet,aztan mikor a tuz kialszik,meg tovabb rakja ra a fat,de a tuz mar nem lobban ujra...aztam keg pofatlanul kepes a tuzet okolni hogy kialudt ;) sajnos a magyobb reszben van igy,persze van kivetel...

2013. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mi ?
2013. jan. 25. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
" mindenfeleket kiabaltam hozza... eleg rosszakat pedig nagyon szeretem" es meg o kedvesedett be... es most olvasd el megegyszer amit irtam. de nok vagytok,genetikailag kodolt ;)
2013. jan. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!