Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan bejön, de nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan bejön, de nehéz eset! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel neten ismerkedtem meg (20 éves amúgy), nagyon helyes meg minden, jól el is beszélgettünk majd egy idő után elmondta mikor szóba került a kapcsolat hogy nála van egy ilyen "szabály" hogy fél évig csak kavar, és ha utána is "kitartottam" mellette akkor jön csak velem össze. de én nagyon kedvelem és nem akarom elengedni, viszont fél év sok idő , na és a szex ? ő nem kívánja? :/ (jó mondjuk ő azt mondja hogy azért van nála ez mert sokakban csalódott és ő hosszútávra keres és aki fél évig kitart mellette kapcsolaton kívül az tovább is ... )tipp vagy vmi segítség ? vagy szerintetek mit tegyek ? írtó helyes a srác , de csalódni se akarok :/
2013. febr. 21. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt vagyok neked én! Egész jóképű vagyok,izmos,nagy a farkam,egyedi véleményem van mindenről.
2013. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jah és 17 vagyok és amúgy leginkább a csalódástól félek! vagy hogy megcsal ... :( de nem hinném , annyira kedves hogy nem hiszem hogy képes lenne rá ... :(
2013. febr. 21. 18:36
 3/7 A kérdező kommentje:
nem ku rva vagyok! és épeszű hozzászólásokat kérek légyszives! :/
2013. febr. 21. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
csak szórakozni akar veled.. nem akar ő kapcsolatot... se most, se fél év múlva
2013. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem akar semmit tőled csak hülyít.Majd ne,h már egy 20 éves srác fél évig kibírja szex nélkül!Ugyan már...
2013. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj, ilyenbe én is belefutottam már! Azt várja, hogy rajongd körül, és ha kedve lesz, akkor talán...

Szerintem ez beteges...

2013. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg beteges!
2013. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!