Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osszezavart egy volt srac az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszezavart egy volt srac az eletembol.. S a kapcsolatom nem megy jol a baratommal... Hogyan dontsek helyesen?

Figyelt kérdés
Tegnap kint voltam a baratnommel, s osszefutottam egy regi sraccal akinek regebb komoly tervei voltak velem.nem jartunk, mert mindig elvolt utazva,de egesz nap telefonon beszeltunk, aztan nekem jott erettsegi es nem akartam annyira komolyat.Most itthon van stabil munkahellyel,s akar megint. Van baratom 1 es fel eve, de mar par napja a vizsgai miatt nem taliztunk, s annyira nincs mellettem, megertem h nehez neki is,de ...Ossze vagyok zavarodva s nem tudom mit tegyek.A masik srac is tetszik...
2008. jún. 6. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
há figy....ezt csa te érzed...szerintem ne hagyd el a mostani barátod,akivel már másfél éve jársz...te irtad saját magad,hogy megérted azt,hogy nem foglalkozik veled annyit mint régebben mert a vizsgákra készül...mégis úgy tűnik,hogy nem igazán érted meg...szerintem most az a fontos h mellette legyél,ha valami problémája van hozzád nyugodtan tudjon fordulni...biztos hogy szeret téged, csak tényleg ez a vizsgázás nem 1 kellemes dolog..és biztos sokat idegeskedik...és nem rajtad akarja levezetni a feszültséget...az a másik srác meg keressen másik csajt...mert eléggé gerinctelen szerintem,hogy 1 olyan sráctól akar téged elrángatni,akivel már 1,5 éve együtt vagy...ez nem igy megy,hogy hazajön az utazgatásaiból aztán máris...hopp kell 1 csaj...jajj hát itt van az én kis régi "barátnöcském" akivel annó még valami lehettett volna...de hát sajnos annyit kellett utaznia....(legalábbis ez csak az én véleményem...) szerintem maradj a régi barátod mellett,és segits neki abban amiben tudsz....ha vége lesz a vizsgáinak minden rendbe fog jönni :) (bocsi a regényért XD )
2008. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A masik nem tudja h van baratom..

A mostani baratom megmondta, h jarjunk de nem akar meghazasodni..s nem tudja h mi lenne par ev mulva ha egyuttmaradunk.

Tehat vele jovom nem biztos..a masik meg regebb azzal kezdte,csak akkor tul korai volt. Es nem akarok "csak" jarni valakivel, hanem szeretnek szep lassan kialakitani en is valami komolyabbat.

Hogy helyes? Uljek vele bar lehet h soha nem lesz komoly es elmegy a fiatalsagom, vagy menjek a masikkal s lehet boldog leszek?De ot nem ismerem tul jol.. Nem tudom mit tegyek...Ismerkedjek meg vele? s utana dontsek?

2008. jún. 6. 17:17
 3/8 anonim válasza:
hehe :D mennyire nagyképű gondolat, hogy tudsz helyesen dönteni... Félre ne érts, helyes döntés van, csak ezt csak utólag fog kiderülni.
2008. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
határozott jellem vagy, hogy egy forumon vársz döntést arra vonatkozólag,hogy kivel ápoljál szorosabb kapcsolatot
2008. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
serintem jobban járnál ha elöször tapasztalatokat szereznél az életből,és nem pedig rögtön házasságon törnéd a fejed.... szerintem kéne 1 pár csalódás az életedbe hogy rájöjj a dolgok lényegére
2008. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jajj kosz, en is vegre 100 srac kozul kapok 2ot aki nem epp lefektetni vagy atverni akar. volt boven eleg olyan az eletembe, s nehezen hoztam helyre magam a sok csalodasbol.

Ugyh csakis komoly kapcsolat kell, mert azt szeretem. Ugyh csak az irjon aki tiszteletben tudja tartani ezt es oszinten velemenyt mond.Koszonom!Es nem valaszt varok,mert vegul ugyis en dontom el...de szeretnem tudni masok hogy gondolkoznanak ilyen esetben

2008. jún. 6. 23:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert kell fikazni a masikat. Az illeto velemenyt kert masoktol mert nyilvan bizonytalan es a dolgok nem olyan egyszeruek. Nem biztos h 100szor csalodni kell ahhoz h valakihez hozzamenjunk. Es nem biztos az sem h az a parkapcsolat jo ahol esszel mentunk bele es varjuk h majd az erzelem is megjon. mert lehet h az sosem fog. attol meg tisztelhetjuk a masikat meg szerethetjuk nem errol van szo de nem lesz soul mate az illeto sosem csak azt hisszuk. de kerdes h ki mire vagyik...
2008. jún. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom, ez jol esett:)
2008. jún. 8. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!