Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félénk fiúval összejönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúval összejönni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel pár randim volt. Nekem annyira nem tűnt fel, hogy félénk, csak ahogy összerakom a dolgokat. Én szólítottam meg, és csak akkor hívott el randizni. Nem meri megfogni a kezem, megcsókolni sem nagyon mert eddig. Kiderült hogy már 1,5 éve tetszettem neki, de ennek semmi jelét nem vettem észre, csak azt hogy kedves velem, de azt hittem havernak tart. Alig mer rámnézni stb.


Ez így normális dolog hogy ennyire fél tőlem? De közben meg volt neki 4-5 barátnője már. Ja és nem olyan igazi jóképű.


2013. febr. 21. 21:36
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Szerintem nem normális dolog főleg,hogy már volt több barátnője is az úgy érdekes. De legalább kisebb az esélye,h megcsal. :)

2013. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tiszta gáz a gyerek! Inkább menekülj!
2013. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!