Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van már! Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már! Hogy mondjam el neki, hogy ez nekem igy nem jó? Légyszi adjatok valami tanacsokat

Figyelt kérdés

A párommal együtt vagyunk 1éve és 8 honapja.

Mostmár besokaltam a viselkedéséböl.Ha csörög a telóm akkor egyböl rohan a telómért,hogy meg néze ki irt,ha beszélgetek a baratnőimmel kiváncsi,hogy miröl beszélünk.A dolgaimba bele üti az orrát,folyton féltékeny ok nélkül.Az ő fiu baratain kivül nem beszelhetek fiukal,mert kiakad,de a LEGROSSZABB ,hogy nélküle nem mehetek sehová! Ez nagyon kiakaszt.Egy jo ideje ez megy,hogy nélküle sehova,de ő mult héten is elment egy szulinapra nélkülem.Alarhogy könyörgöm neki nem enged el,apam meg anyam nem szolnak bele,majd epp ő fog,de ha felhozom neki egyböl mérges lesz,mintha ott csaltam volna meg ugy viselkedik,orditani kezd,azt mondja,hogy csak almomba mehetek nélküle.Holnap is oda kell mennem ahova ő megy ab arataival 30 pasi 0 lány ,halalra unom majd magam,pedig engem is hivnak a baratnőim,de nem mehetek.Már siró görcsöm van,ideg kapdos miatta.pf.Kezdem ez miatt utalni,pedig imadom amugy,szeretem,de na.Az utobbi idoben undok is vagyok vele,hogy hatha eszre veszi magat,de nem még ő mondja nekem,h tanuljak meg viselkedni.Probaltam már eről besz vele,de nem lehet.Szakitason kivüli tanacsokat szeretnek kapni.Hogy győzem meg ,h elengedjen holnap?Ha nem valtozik akkor szakitok,de nem szeretnek


2013. febr. 21. 23:12
1 2
 1/18 A.Romanov ***** válasza:
Ordítani kezd? Az már rossz. :/
2013. febr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez már rég rossz. Értem én, hogy nem akarsz szakítani, nagyon sajnálom, hogy ez a helyzet, de úgy tűnik valami nagyon nincs rendben a pasid fejében.
2013. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Pedig fogsz. 1 év 8 hónap után nem fog megváltozni.

Nem tudod meggyőzni.

2013. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

És most ezen mit kell gondolkoznod??

Ki kell dobnod!!!


Amúgy hány évesek vagytok?

2013. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én exem ugyanilyen volt, még anyukámmal sem mehettem sehova. 12 évig bírtam, aztán léptem. Te ne cseszd el a fiatalságod, menekülj, mert csak rosszabb lesz, nekem elhiheted!
2013. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem enged? Elmész oda ahová akarsz!


És ha ezen balhézik akkor végleg.

Gazdag pasiknál szokott ez menni...


De ha még csak hogy nem is gazdag akkor menekülj míg nem késő!

2013. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Már 30+ évesen elmondhatom, ilyen még nem volt, hogy

barátnőmnek azt mondjam: "nem mehetsz".

Ha meg akar csalni, megcsal a szemem előtt, nem kell

ahhoz sunnyogni.

Soha nem néztem meg a telefonjukat, nem olvastam üze-

netet, ha csörgött, akkor "csörögsz" vagy ha épp közel

volt a teló, akkor odavittem neki - de nem néztem meg

még a kijelzőjét se.


Ha akar valamit, elmondja, és inkább ő modja el, ha el

akar mondani valamit.


Ennyi :)

2013. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én 18 ő 19
2013. febr. 21. 23:25
 9/18 hawkbill ***** válasza:
nos nekem is volt egy ilyen korszakom. nem is vagyok rá túl büszke :/ de legalább tapasztalatból tudok beszélni. szóval ez nem fog megváltozni, menj el nélküle és közöld, hogy ha ez neki nem tetszik akkor ott az ajtó.
2013. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy bírod. Nekem ha valaki azt mondaná, hogy nem mehetek (tegyük hozzá, nem is engedélyt kérnék, hanem bejelenteném, hogy holnap este csajozós estre megyek, vagy bármi), akkor az első reakcióm, magamat ismerve, szó szerint ez lenne:

"igazán, nem engedsz? és mégis hogy akarsz visszatartani?" majd szépen fognám magam, és igenis elmennék a barátnőimmel. némi szabadság igenis kell a kapcsolatokba, mondom ezt úgy, hogy én is eléggé féltékeny típus vagyok, és imádom a barátom, legszívesebben minden percem vele tölteném. de mégis gond nélkül "elengedem" (szent ég, de rossz ezt leírni, hiszen nem kell az engedélyem) a barátaival néha-néha nélkülem. Hiszen felnőtt ember, nem szabhatok meg neki semmit. ha nem akarom, hogy menjen, mit láncoljam egy székhez? vagy kezdjem el zsarolni, hogy szakítok, ha elmegy? akkor kijelentené, hogy okés, akkor szakítsak, és menne, attól meg én térnék észre, szerintem. már ha egyáltalán eszembe jutna ilyen őrültség. javaslom, hogy te is ezt tedd. bár persze, az én szavam nem szentírás, de én igenis így cselekednék ebben a helyzetben. hátha felfogja előbb-utóbb.

2013. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!