Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrültek a barátnőm szülei,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrültek a barátnőm szülei, mit tehetnénk? 20/F,18/L

Figyelt kérdés
A barátnőm szülei minden ok nélkül utálnak engem, pedig sokan mondták hogy bárkivel el tudok beszélgetni meg rendes vagyok. Akárhogy hajtottam náluk, a hátam mögött mocskos dolgokat beszéltek rólam rendszeresen ok nélkül, és szándékosan úgy alakítják a barátnőm idejét hogy agyon tiltják meg korlátozzák hogy napi alig másfél órát tudjunk együtt lenni... Pedig ha pl. hétköznap engednék hogy nálam aludjon, nem kéne 3 órát utaznia az iskolába oda-vissza, több ideje lenne tanulni és velem lenni. De ők nem fogják fel a dolgokat, szándékosan csak ártani akarnak és hőzöngenek rólam amikor nem is ismernek. A barátnőmmel 11 hónapja járunk már. Állítólag a nagy bűnöm az volt, hogy amikor együtt vonatoztunk, felraktam a lábam a bőr ülésre mert iszonyatosan fájt ( lazák az izületeim és rendszeresen gyulladt a térdem ), azóta vagyok hónapok óta közellenség. Mit tehetnék, hogy lehetne őket jobb belátásra bírni? Az anyjával össze is vagyok veszve, mióta ezt az ok nélkül utálnak dolgot szóvá tettem... Csak annyit mondott rá hogy " majd megértem ha gyerekem lesz", hát szerintem azon nincs mit megérteni hogy a lányuk életét keserítik meg hogy állandóan utaznia kell meg nem lehetünk együtt normálisan... Mit gondoltok?
2013. febr. 22. 05:41
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Könyörgöm,18 éves,azt csinálhat amit akar,költözzön hozzátok azt kész,20 éves létedre nem itt kéne kérdezősködnöd hanem magadtól kéne megoldani ezt a problémát,ne legyél már ennyire életképtelen,bár úgy vettem észre hogy manapság az ilyen pasikra buknak a nők
2013. febr. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek a mai fiatalok... Annyi lehetőség van és képtelenek észre venni. Sajnálatos...
2013. febr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1.: Persze, a srác szülei meg biztosan visongani fognak örömükben, ha a kisfiuk barátnője odaköltözik... Amúgy is rühellem ezt a "18 éves, azt csinál, amit akar" szöveget. Nem ez a megoldás.


Kérdező, ki kell húznotok, amíg még a barátnőd a szüleivel lakik. Neki milyen a viszonya velük?

2013. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A barátnőd szüleinek üldözési mániája van. Ez pszichiátriai eset, de sajnos nincs betegségtudatuk, ez az egyik tünet.
2013. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy üldözési mániája van a barátnő szüleinek. Valami van a háttérbe, ha mondják, hogy majd megérted, ha lesznek gyerekeid.

Csak egy gondolat. Ha nekem gyerekeim lennének, akkor lehet, hogy befolyásolna, ha egy nem teljesen egészséges fiú udvarolna a lányomnak. Ezt sosem fogja jó szemmel nézni egy szülő. 20 évesen iszonyatosan fáj a lábad, mi lesz később. Az sem biztos, hogy okos dolog volt, hogy szóvá tetted azt, hogy nem szeretnek. Talán tenni kellett volna azért, hogy megszeressenek. Lehet, hogy valami más is van a dolog mögött, csak nem mondtad el, vagy nem is tudod magad sem , hogy mi az ok? Milyen dolog az, hogy a barátnőd anyjával össze vagy veszve? Ez már halott dolog.

én mint 19 éves lány nem tudnék választani a barátom, és a mamám között. Ez a haragosdi pedig közelében jár a dolognak. 11 hónapja jártok, és a barátnőd csak most 18. És napi másfél óra egy kiskorú gyermek szüleitől nem egy bűn.

Szerintem keresgéljétek csak tovább a hibát magadban , mert biztos itt van a dolog kulcsa.

2013. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát... tudom manapság már minden 13 éves aktív szexuális életet él, de azért vannak konzervatív szülők. Akik azért annyira nem hülyék, hogy úgy gondolják, a plusz időben meg hétköznapi együttalvásból extra tanulás lesz, és nem kúrálgatod majd a csajt. Ezt egy fiatal lány szülei kb. sose veszik jó néven.

Amúgy meg fogadd el, hogy mindenkinek sose leszel a kiskedvence, utálnak, nem vagy szimpi nekik, üdv a való életben. Lesz még sok ilyen.

Pár év múlva felnőttök, lesz saját pénzetek a saját életeteket élni, és akkor oda mentek, meg azt csináltok, amit akartok, anyuci-apuci beleszólása nélkül. :D

2013. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#2


Nem ismered a srác szüleit,fogalmad sincs hogyan fogadnák azt ha a csaj odaköltözne hozzájuk.Nem érdekel ha rühelled ezt a szöveget,attól még igaz hogy azt csinálhat az ember 18 évesen amit akar,a szülei már nem dirigálhatnak neki.Természetesen attól még kivághatják otthonról,de ha menni akar akkor elmehet mivel már felnőtt.Más megoldás nincs csakis a nyalizás ha már 1 év sem volt arra elég hogy kijöjjön a szüleivel

2013. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es: Ahogy te sem ismered őket.


Az meg hülye, aki egy év után, 18 évesen elhúz otthonról, mert a barátja nem jön ki jól az anyjával. Igaz, azt az elmúlt 18 évet gyorsan el kell felejteni, amikor felnevelték... Te is jó viszonyban lehetsz a szüleiddel.

2013. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
itt a helyzet bonyolultabb, a szülei tényleg nem normálisak, nagyon sok fájdalmat okoznak neki, folyton csak szidják meg agyon korlátozzák, ami felnőtt fejjel se tesz neki jót, mert ezt huszon- egy két éves korig lehet játszani hogy a szülei nem engedik semmit sem önállóan csinálni mert jajj féltik, aztán hirtelen huszonévesen egyik pillanatról a másikra kell úgymond felnőnie, amibe sokan belerokkannak kb. sajnos a szülei ritka gerinctelen rossz indulatú primitív gyerekes férgek akik gyakorlatilag tényleg semmit sem tudnak a világról és minden áron a más örömét akarják elvenni meg ártani a másiknak aki boldog, csak mert ők nem azok.
2013. febr. 24. 04:10
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 18:38

Alapvetően butaság, amit mondasz. Lehet, hogy neked nem voltak bizonytalanok a szüleid, róluk nem mondok semmit, mert nem ismerem őket, habár meglepne, ha nem lettek volna merevek.


Azért butaság, amit mondasz, mert egy hamis alapfeltevésből indulsz ki: ez az alapfeltevés az, hogy a szülő önzetlen módon vállal gyermeket. Hát ez egy nagy tévedés. Ezt az alapvető hazugságot az anya táplálja beléd, amikor kicsi vagy. "Mivé lennék én nélküled, kisfiam?" - igen, valójában mivé lenne? Magával kéne foglalkoznia, és beismernie magának, hogy elrontotta az életét, nem ez az, amit tervezett.

2013. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!