Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több, mint 2 éve párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 2 éve párkapcsolatban élek, és sosem csaltam meg a párom semmilyen módon, azonban múlt héten találkoztam egy sráccal (nevezzük A-nak) és csókolóztunk?

Figyelt kérdés

Attól kezdve minden nap beszéltünk; tudja, hogy van barátom (legyen B), és 1 hétre rá újra találkoztunk. A második találkozáskor lefeküdtünk egymással A-val. Tanácsot szeretnék kérni olyanoktól, akik voltak már hasonló helyzetben. Semmi tapasztalatom viszonyok terén, és B-t szeretem és együtt képzeltük el a jövőnket, de egyszer csak jött egy idegen és mindent összekavart, és most nem tudom, mit érzek. Az utóbbi napokban minden idegesít B-vel kapcsolatban, amit csinál, amit mond és nem érzek szerelmet... Egyszerűen az új kapcsolat izgalma is biztosan nagyban közrejátszik, de iszonyatosan vonzódom A-hoz szexuálisan, és nagyon jókat beszélgetünk és sokat nevetünk. Ma újra megyek hozzá és szinte görcsben van a gyomrom új izgulok, mint 16 évesen valami első randi előtt... Lehetséges, hogy beleszerettem? Kérlek ne ítéljetek el a megcsalás miatt, nem olyan kommenteket várok. Én is nagyban elleneztem eddig minden ilyen jellegű dolgot, de egyszerűen nem tudok parancsolni magamnak és az eszem nem tud felül kerekedni és többet és többet szeretnék A-tól; minél több időt vele tölteni.

Voltatok már hasonló helyzetben? Mit csináljak?

22/L



2013. febr. 22. 15:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Mond meg szépen a kedves barátodnak, hogy mekkora ribizlibokor vagy és pártolj át a másikhoz akit ugyanúgy megunsz majd 1-2 év múlva... ördögi kör mi?! :)


21/F

2013. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Egy okos ember egyszer azt mondta, ha beleszeretsz egy másikba, akkor szakíts az előzővel. Ha igazán szeretnéd a párodat, nem szeretnél bele valaki másba.
2013. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:
60%

1. Szemétláda vagy, le sem szarod, hogy mit érezhet a pasid.

2. Nincs mit tenni...Vagy elhagyod a barátodat vagy elmondod neki mi történt, és imádkozol, hogy megbocsássa.

Az ilyen kérdéseket mutogatnám azoknak akik azt hiszik, hogy mert nők a férfiak felett állnak. Meg a "minden pasi szemét" típusú nőknek is.

2013. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2. vagyok újra. Ha B-vel szeretnél maradni, 2 lehetőséged van. Az egyik az, hogy elmondod neki, amit tettél, és mindennek vége lesz(esetleg azt mondja, hogy megbocsát, és attól kezdve jogosan őrületesen féltékeny lesz), vagy a másik, hogy nem mondod el, és egész életeden át kísért a dolog.
2013. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem untam meg B-t, és szeretem, éppen emiatt nem tudom miért teszem és érzem azt, amit. És nem áltatni próbálok senkit és tudom, hogy amit tettem ribancság. Sosem tudtam volna elképzelni magamról, hogy ilyet tegyek és nem értem hogy történhetett és a miértje érdekelne.

Én helyre szeretném hozni a dolgot, csak nem tudom, miért érzek ilyen vonzalmat A iránt. B-vel imádjuk egymást és a környezetünk szerint mi vagyunk a tökéletes pár...


Én nem akartam ezt csinálni, de már nem hozható helyre.

Az okos az lenne, ha elmondanám az igazat B-nek és megszakítanám a kapcsolatot A-val...

2013. febr. 22. 15:35
 6/22 A kérdező kommentje:

2.:

"Az ilyen kérdéseket mutogatnám azoknak akik azt hiszik, hogy mert nők a férfiak felett állnak. Meg a "minden pasi szemét" típusú nőknek is." Én semmi ilyet nem gondolok, mindenki hibázhat és semmiben sem különböznek a nők a férfiaktól.


De és ha nem szerettem bele? Mármint szerintem nem szerettem bele, nem szerethettem... csak nem tudom mi ez az érzés és hogy szabaduljak meg tőle.

2013. febr. 22. 15:39
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítéllek el, de jó lenne, ha realizálnád a történeteket és befejeznéd a hazudozást legalább magadnak. Nézzük:


1. A barátodat nem szereted és a kapcsolatotokat is ennek megfelelően értékeled. Máskülönben nem csókolóztál volna senkivel semmi szín alatt és főleg nem bújsz vele ágyba. Ez világos, erre nincsenek kifogások.

2. A-ba te rendesen belezúgtál mint a ló a vödörbe, ami szintén nem történhetett volna meg, ha a jelenlegi kapcsolatodban 100%-ig megtaláltad volna a számításaidat.

3. Voltam hasonló helyzetben, nagyon vonzott az illető, de megálljt parancsoltam magamnak, mielőtt bármibe is belebonyolódtam volna.

4. 2 éves kapcsolat az ne haragudj, de lófing ha a hosszútávú kapcsolattal vetjük össze. Tehát ha 2 rövid év alatt ilyen érzelmi válságba kerültél egy 3. miatt, akkor erre a kapcsolatra B-vel kimondhatod az áment.


27 L

2013. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Szemétség volt ezt tenned. Amúgy meg mond el a párodnak amit tettél és örülj ha nem dob egyből ki.
2013. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%

Egyet ne tégy ! Ne hallgass azokra a FRÖCSÖGŐ,EGOISTA fszkalapokra akik itt lekváznak vagy agresszivak. Csak sérted a hülye,ff egójukat.De ők fordítva ugyanezt simán megcsinálná, mert ffnek látszó tárgy.


Az érzelmek ilyenek, sajnos ezek is megtörténnek. De nagyon gondolkozz el rajta,hogy ez miért következhetett be. A hűséget is tanulni kell, az ember hibázhat

2013. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7-es véleményét osztom. A jelenlegi barátoddal mindenképp vége, egyrészt mert ezt meg tudtad tenni vele, másrészt mert ugye be kell vallanod, aminek szintén a szakítás lesz az eredménye.
2013. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!