Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom a szexet, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet, pedig friss párkapcsolatban élek. Mit tehetnék? 22/L

Figyelt kérdés
A barátommal 1-2 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem és ő is engem. Ráadásul tényleg szexi a srác, nagyon szép, vonzó teste van és rendes/kedves is. Szóval semmi okom panaszkodni. Ő nagyon kíván engem, szóval akárhányszor találkozunk, szexelni akar és ez szerintem egy friss párkapcsolatban így természetes. Én viszont fáradt vagyok és megmozdulni sincs kedvem. (egy elég nehéz időszakon vagyok túl, de még mindig le vagyok terhelve) Ráadásul új fogamzásgátlót is szedek és gyanítom, hogy az is hibás a libidóm csökkenésében. Régebben sokkal nagyobb étvágyam volt, hetente többször kívántam a szexet, most szinte heti egyszer is soknak érzem és ez elkeserítő, főleg mert imádom a barátomat és szeretnék neki mindent megadni szexuálisan. Mit tehetnék?

2013. febr. 20. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
cserélj fogamzásgátlót. Gumival ment?
2013. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én a gumit nem szeretem, meg ez előtt is fogamzásgátlót szedtem, de az nem befolyásolta ennyire a szexuális vágyamat. Cserélni nem lenne annyira könnyű, mert betegség miatt szedem, ezért nem mindegy, milyen szedek.
2013. febr. 20. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Heti többször? Huhh... hát nem nagy étvágy... Nálunk napi többször van... De amúgy igen, cserélj bogyeszt és szánj időt a testmozgásra... Ez is segít.
2013. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
uhh b+, mi lesz igy Veled pl. 20 ev hazassag utan...??
2013. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

te csak próbálod magad rábeszélni az eszeddel, erre a pasira,

de a tested simán jelzi,hogy nem ez az igazi,

majd jön még neked olyan srác,aki kihozza belőled a vadmacskát,azt foggátló-ide-foggátló oda ,duktok mint a nyuszkák

2013. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nalunk is a fogamzasgatlo volt a ludas. Libidodat nagyon tudja csökkenteni, javaslok egy fel-1 eves kihagyast, nem pedig masik fogamzasgatlot!

Gumi szar, de lehet a problemad miatt fog otthagyni a baratod

2013. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeretnéd ténylegesen akkor ilyen nem fordulna elő.
2013. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!