Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele buliba?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátom haverjai bulit tartanak. Lesz pár lány is, de a többsége fiú, szóval akár majdhogynem kanbulinak is lehetne mondani. A barátom elhívott, hogy menjek vele, és a haverjaival is elég jól kijövök, de tudom azt, hogyha ottvagyok, akkor nem fogja úgy elengedni magát (ezt tisztelem is benne, hogy nem úgy kell hazavinni, meg ilyenek, bár sosem satu részeg, de ha csak haverjaival lenne, tuti többet inna, máshogy viselkedne). Annyi a lényeg, hogy nem tudom, elmenjek-e vele, mert ő most azt mutatja, tényleg szeretné, de nehogy ott meg az legyen, hogy "nem kellenének ide a csajok". Ezt nem mondaná így ki senki, de lehet ezt gondolnák, és feszültség lenne ebből. Lehet túlspilázom, de nem tudom, menjek-e. Fiúk-lányok ha voltatok hasonló helyzetben, ti mit gondoltok erről?
2013. febr. 23. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy ha elhívott, akkor szeretné, hogy vele menj. Ennyire egyszerű, a srácokra nem jellemző a játszmázás és a kombinálás, nyugi.

23/N

2013. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, ez nem biztos.

Én egyszer elhívtam egy csajt a balatonra, pedig nem szerettem volna, hogy eljöjjön. Csak tudtam, hogy valszeg úgyse jön:D

2013. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, mire jó ez, szerintem nagy parasztság :) Első voltam.
2013. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!