Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy borotválja? Engem nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta vagyunk együtt.
2013. febr. 23. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
A kicsi száddal.
2013. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Mégis mennyire nagy ott neki a bozont? Mert ha igényesen igazítva van, akkor szerintem egy szavad se lehet. Mindenkinek az egyéni belátása, milyenre igazítja ott. Ha nekem elkezdené egy pasi osztani az észt, hogy teljesen szedjem le, biztos kiraknám.
2013. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
teljesen. egyáltalán nem volt még.
2013. febr. 23. 16:28
 4/12 anonim ***** válasza:
mond el neki mennyire szexinek tartanád ha leborotválná.
2013. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Én a kettessel értek egyet. Ha nekem valami azt mondaná, hogy csak akkor kellek neki, ha teljesen leszedem, nem sokáig lenne a barátom.
2013. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Ti meg hülyék vagytok, mert a bozont igénytelen gusztustalan undorító és nem nőies.
2013. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az utolsóval értek egyet
2013. febr. 23. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, de minket így teremtettek meg. És ha ez valakinek nem tetszik, mehet langyinak. Nem fog hiányozni.
2013. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

"Ti meg hülyék vagytok, mert a bozont igénytelen gusztustalan undorító és nem nőies"


A mostani férfigeneráció jelentős része meg totál el van buzulva és egy szőrös puncitól sikítófrászt kap mint egy hülye kis k*rva. Érdekes módon mielőtt bejött volna az észnélküli (megjegyzem teljesen indokolatlan) full borotválás őrület, bozontos nemi szőrzettel is őrült jókat dugtak a párok és senki nem rinyált ezen, hanem csinálták és élvezték. Nekem nincs "bozont", csak gy csík van (mivel nekem így jön be magamon) de ha natúr szőrzethez lenne kedvem, magasról tennék rá, mit szól ehhez valaki. Ha nem tetszem így neki, tovább lehet állni, ámen.

2013. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem nőies."


Igazad van, tényleg nem nőies, hanem egyenesen kislányos. Az igazi férfi pedig nem kislányokkal akar szexelni, hanem nőkkel. :D

2013. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!