Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátság fiú és lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátság fiú és lány között? Mit tegyek h én legyek továbbra is a lány, akit szeret?

Figyelt kérdés
A barátomnak elég sok lánybarátnője van.(kb 5)Nem az a típus,aki megcsal,de nem is ettől,hanem attól félek h beleszeret valamelyikbe.Megnéztem őket facebookon,de sztem szebb vagyok náluk,de nem tudom ez számít-e valamit.
2013. febr. 23. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
egyéni vélemény.. de szerintem egyáltalán nincsen fiú és lány között barátság, előbb utóbb úgyis elkezdenek vonzódni egymáshoz (legalábbis az egyik).. de megint más hogy a lányok amolyan legjobb barátnői hogy pl kettesben is elmennek valahova,vagy több nap is beszélgetnek.. vagy csak egy nagyobb társaság részei :)
2013. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem számít, h szebb vagy. A férfi-nő barátságról én így vélekedek: Nem létezik, (általában) az egyik fél többet akar. A másik eset, h mindkettő...
2013. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Nekem is részem van benne.
2013. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem hiszek fiú lány barátságban, mert gondolj bele, ti is barátként kezdtétek.:)

Az elején van, utána mindig tovább alakul.

2013. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mert az egyik mindig többet érez". Mert miért? Oké, hogy ezt sokan hangoztatják, de valaki valami ép magyarázatot mondana erre? Már csak matematikailag sem lehetséges, gondolj bele: nekem van 4 olyan személy, aki lány, és nagyon jó barátaimnak tartok. Tudtommal egyikükbe sem vagyok szerelmes, pedig már jó ideje tart a barátság. Egyiküknek van barátja. Én nem vagyok szerelmes belé. Namármost az "egyik mindig többet érez" elv alapján - mivel én nem estem belé - neki szerelmesnek kell lennie belém? Miért is?

Továbbá a másik három is szerelmes lenne belém? Eléggé valószerűtlen. Persze, vannak olyanok, akik nem tudnak egy nő mellett úgy elmenni, hogy meg ne akarnék d*gni, de ettől még nem kéne általánosítani. Már csak azért sem, mert egyszerűen monogámiát és bizonyos szintű hűséget feltételezve nem áll meg a kijelentés.

[link]

2013. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Na szóval... Igen létezik egy jó darabig..! Nos gondolom ők nincsenek folyton együtt stb. Nekem van részem fiu lány barátsagban... Ami már tovább gondolt. De ez onnan fakadt,hogy mindkettőnk magányos és kivan éhezve csúnyán.mondva. Szerintem neked nincs félni valód.;) Szeresd ugyan úgy mint eddig sőt.. No para.

F

2013. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én véleményem szerint 2 féle létezik.

1. Tényleg csak barátok, elvannak minden nap, hülyéskednek egymással, de nem akarnak többet a másiktól.

2.A lány/fiú többet érezz mint a másik, de nem lehet az övé valamilyen oknál fogva (nem jön be a másiknak, van valakije)

2013. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van fiú és lány barátság! Lehet,hogy az egyik fél olykor többet akar,de ez is elmúlhat.Nekem volt olyan,hogy csak azért barátkoztam egy fiúval,mert bejött nekem.De amint megtudtam,h barátnője van,belenyugodtam és csak haverként tekintettem rá.aztán rájöttem,h igazából nem is kell nekem ennél több,mert a vonzalom elmúlt.Rajta kívül pedig egy csomó fiú haverom van,akikről tudom,h kibe szerelmesek én meg nem érzek semmit se irántuk.(:
2013. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!