Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti féltékenyek lennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti féltékenyek lennétek, ha a barátotok egy csajjal haverkodna?

Figyelt kérdés
A barátom őszintén bevallotta, hogy nagyon tetszik neki az a csaj, sokszor inkább vele lóg, minthogy velem legyen, bulikba is őt viszi, mert én nem szeretek bulizni, de közbe majd megöl a féltékenység. Szerintetek csak túlreagálom? Végülis ők csak haverok. Nekem is tetszett már fiú haverom, mondjuk az más kérdés, hogy nem mentem vele sehova a barátom nélkül, és nem dörgöltem a barátom orra alá, hogy hú ő nagyon bejön nekem.
2013. febr. 24. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már felmerült benned a kérdés, akkor a bizalom bizony oda van. Az már más kérdés, hogy okkal vagy ok nélkül. De tedd fel azt a kérdést, hogy fordított helyzetben ő mit reagálna? Ha velem járnál el szórakozni, mivel én biztos be is jövök neked, s velem dumálni is jó, mivel nem a nagyon pörgős, zajos szórakozást kedvelem. Hanem a nyugodtabb helyeket, éttermet, színházat, koncerteket. 35F
2013. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hát én megmondanám neki, hogy ezt gondolom, és hogy foglalkozzon velem is. De tedd azt, amit jónak látsz! Szurkolok nektek! :)

22/l

2013. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha azt is bevallotta, hogy nagyon tetszik neki az a lány, akkor nem sok jóra számíthatsz.

Nem reagálod túl, szerintem lépj le.

2013. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miről beszélünk? Nekem te ilyen nincs ló, jó a szamárnak tűnsz ebbe a kapcsolatba. A barátod szerintem csak alibiből tart téged, h lám-lám, ő is be tud csajozni, és hogy nehogy félreérthető legyen a 'barátkozása' a másik lánnyal. Sajnálom. Nekem is vannak fiúbarátaim, de soha, egyik sem tetszett férfiként. És csak ritkán találkozom velük. De ők tényleg 20 éve a barátaim, és bármikor ott tudjuk folytatni, ahol abbahagytuk.
2013. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha az én barátom őszintén bevallaná,hogy nagyon tetszik neki egy lány,én abbahagynám vele a kapcsolatot,vitatkozás nélkül. Minek kellenek a haverok (akár lányok,akár fiúk)???

Rajtad kívül nem szabadna,hogy mást szeressen. "Csak" haverok? Hát,a "csak"-ból nagyon könnyen lehet sokkal többi is.Én egy percig sem gondolkodnék tovább.

2013. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

ezt nem reagálod túl.

ha bevalltotta, hogy teteszik is neki, akkor te inkább keress másikat.

természetesen én is féltékeny lennék.

2013. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Féltékeny lennék ,de nagyon. Megmondanám ,hogy akkor válasszon : vagy én vagy az a bizonyos csaj
2015. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!