Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenyek vagytok ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek vagytok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mostanában nagy dili a facebook, ha a párod megváltoztatja a profilképét, és sokan likeolják mondjuk 20an, vagy többen, ti féltékenyek vagytok??
2013. febr. 1. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.. miért lennék? :O
2013. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ez csupán egyszerű közvélemény kutatás :)

Nemet kort is írhattok :)

És ha esetleg a párotok lájkolja pl egy ellenkező nemű ismerőse képét az számotokra zavaró?

2013. febr. 1. 19:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Már megint egy zöld szörny!

Nem

2013. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, engem nem zavarna! Ez csak egy like, semmi több.

Én megmaradok a valós életben...

2013. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
amugy a barátomnak úgy vannak beállítva az ismerősei, hogy csak ő láthatja őket. ez baj szerintetek??
2013. febr. 1. 19:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok féltékeny... Ő sem az, ha az én képemet lájkolják. 21/L
2013. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!


Nekem is úgy van beállítva, hogy csak én lássam az ismerőseimet..., senkinek semmi köze hozzá!


Nem bántalak, de szerintem kicsit szakadj el a Facebook "világától" Hidd el, ha téged sem érdekelnének ezek a dolgok, akkor egyel kevesebb aggódni valód lenne.

2013. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy lennék féltékeny. Ha jó kép, hát jó kép. Legalább van ízlése, és olyan képet rak ki, ami korrekt, nem egy csücsörítekmintakacsa képet :)
2013. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Eleinte féltékenykedtem. :D

Rossz szokás..nagyon.. :(


De aztán lenyugodtam. :D

Hisz mint írták..csak 1 like gombocska.

Na meg ha nem lika-olja...ugyan úgy néz más nőket..csak nem tudsz róla. :D


Már nem zavar hisz engem választott..ha meg végül még is szakítana..akkor így jártam.. tudod..Szétesni..felállni..tovább menni. :)

2013. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavar egy hangyaf*sznyit, hogy egy hölgy ismerőse folyamatosan likeol és hozzászól minden egyes képéhez- csak azokhoz nem, amiken közösen vagyunk rajta. Napi szinten bejegyzéseket csap ki a falára és értelmetlen "hihi" "haha" hozzászólásokat fűz hozzá mindenhez, csak hogy elmondhassa magáról.
2013. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!