Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? Én lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Én lépjek vagy várjak? Lent-->

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác...eleinte csak barátok voltunk,de ahogy az lenni szokott beleszerettem,nagyon.De megbeszéltük,hogy csak barátok maradunk,az ő kérésére...Próbáltam elfelejteni,hosszabb ideig nem találkoztunk,bár néha msneztünk.Egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni,pedig tudom hogy jobb lenne...Az utóbbi pár napban találkoztunk minden nap,és alig köszönt,elment mellettem stb..De amikor észrevette,hogy én is ugyanezt csinálom akkor az már nem tetszett neki,féltékennyé próbált tenni,stb...Szóval most akkor hogy is van ez?Mi ez az egész? JA és nála maradt valamim amit szeretnék visszakapni,írjak neki ezzel kapcsolatban?De csak semmi kedveskedés az üziben...Talán észhez tér,hogy azért fontos nekem a barátsága?Bocsi ha kicsit kusza lett amit leírtam,csak ...mindegy.köszönöm a válaszokat ^^
2009. szept. 9. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, sztem egy kapcsolat kétféleképpen indulhat...vagy azonnal megtetszetek egymásnak vagy barátok lesztek és idővel rájöttök hogy többet akartok. A másodikhoz elengedhetetlen hogy minél többet legyél az életében. A te esetedben nem igazán világos hogy akar-e egyátalán valamit is a srác. Ezért ezt kideríteni lenne az elsődleges feladat.

Valamilyen módon, - közös barát - buliba invitálni (egy haverod hívja el ne te)ahol mindketten jelen vagytok...esetleg megnézhetnéd hogy ha a buliban egy másik sráccal "érzed jól" magad akkor milyen a viselkedése...ott megjátszhatod magad. Ha szomorú vagy is ne lássa soha rajtad...mosolyogj sokat és ne törjön le semmi. Egyrészt a jókedv ragadós is, másrészt figyelem felkeltő.

De lehet direkt módon is ha beszélsz vele hogy többet akarsz bár abból ítélve amit leírtál ezzel elriasztanád.

A helyedben talán még azt is meglépném hogy egy közös baráttal hozatnám el a nála maradt dolgom:D főleg ha kiderül hogy nem is annyira a barátság irányába folytatódna részéről a dolog...

Ne add magad könnyen. Ha javasolhatok egy filmet is: Szabad fogás. Ebben kb eljátszák és megmagyarázzák a párkapcsolatokban rejlő játékot. Tudom ez így nem sokat mondd, de kaphatsz ötletet belőle. 25F

2009. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek lépnél? Úgy tűnik, hogy nem akar semmit, és nem túl érett a srác. Lehet, hogy nem féltékennyé próbált tenni, hanem flörtölt valakivel inkább. Szerintem lépj tovább, egy olyan fiút keress, aki egyértelműen udvarol neked. Legyél egy kicsit tudatosabb. Az én párom olyan hevesen udvarolt, mert semmi érdeklődést nem mutattam iránta, hogy csak néztem. A pasi, ha igazán akar egy lányt, minden követ megmozgat.
2009. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mégis rosszra fordulna a dolog jó ha tudod hogy a fájdalom addig megmarad míg valaki érdekesebbet nem találsz...vagy az idő homályába nem vész az emléke.

Még annyi hogy készülj és tervezz!

Mit fogsz csinálni és mondani ha az utcán, buszmegállóban, partin vagy ahol össze szoktatok futni. Előző voltam.

2009. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6 évvel idősebb nálam a srác..elvileg már éretten kéne viselkednie.. :) tudja hogy tetszik nekem,a barátnőm beszélt vele,de így visszagondolva nem kellett volna..és akkor talán máshogy alakul,ha nem foglalkozook vele,elég sokat találkozunk,meg nagyon aranyos,kedves stb,és...szal amikor pl táncolunk érzem hogy működik az a bizonyos kémia..és tudom hogy ő is érzi.jött más,aki tényleg aranyos,és jól is érzem magam vele,de ezt a másik srácot mégsem tudom elfelejteni..Mert az a srác akiről az elejétől fogva szó van,kedves,rendes,mondta h nagyon szeret mint embert,és nagyon jó barátjának tart,szeretünk egymással beszélgetni..de az utóbbi pár napban elég bunkón viselkedett..és neki hiányzik ez az első látásra dolog...de sztem a barátságból bármi lehet,vagy nem jól látom?egy könyvem nála van,ezzel kapcsban írjak neki hogy már igazán szeretném visszakapni?
2009. szept. 9. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!